Wczytuję...

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

PUCHAR FANÓW 2017 - TERMINARZ, GRUPY!

20
Cze

Piąta edycja Pucharu Fanów już w tę niedzielę! Na starcie zobaczymy 34 zespoły, z czego ponad połowa to debiutanci. Ze względu na przedwakacyjny okres i różnego rodzaju baraże nie udało nam się zebrać 40 ekip, ale mamy nadzieję, że te które przystąpią zagwarantują wystarczająco emocji.

PUCHAR FANÓW 2017 - TERMINARZ, GRUPY!

Zacznijmy od najważniejszego, czyli terminarza. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 6 grup - dwie poranne grupy 5-drużynowe i 4 grupy 6-drużynowe. Wszystkie spotkania grupowe zostaną rozegranie w godzinach 8:00 - 18:00. Do dalszej fazy awansują po 2 najlepsze ekipy z grupy 5-drużynowej i 3 najlepsze ekipy z grupy 6-drużynowej. Od 18:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Wszystkie mecze w grupie 5-drużynowej będą trwały 15 minut a w 6-drużynowej 12 minut, ale tu każda ekipa rozegra dodatkowo mecz więcej. Samą drabinkę pucharową możecie zobaczyć TUTAJ. Pamiętajcie że Puchar Fanów rozgrywany jest nie na Grenady tam gdzie gra Liga Fanów, tylko na ul. Okopowej 55A w Warszawie.

Podział grup znajdziecie na obrazku - wystarczy kliknąć na zdjęcie i się powiększy. Dokładna rozpiska kto z kim i o której, jak również rozpiska fazy finałowej znajduje się TUTAJ. Postaramy się również w miarę możliwości wrzucać wyniki na żywo, ale przy tylu zespołach, może to być karkołomne zadanie, jakkolwiek spróbujemy się go podjąć.

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 30-35 minut wcześniej. Środkowa część dużego boiska będzie wolna i właśnie tam znajdzie się nasze stanowisko organizatorskie. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, wypełnić formularz zgłoszeniowy i pobrać zgrzewkę wody. Cały szczegółowy terminarz, podział grup, tabele, regulamin będzie rozwieszony na specjalnej tablicy wyników. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, a po zakończeniu zmagań pojawi się także materiał video. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie – nie będzie zawiedziony!

Zachęcamy Was do dołączenia naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo to dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje przy pomocy powiadomień odnośnie zapisów i prezentacji zespołów, wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim wszystkich spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

Ok, co do regulaminu, to najważniejsze punkty zawarliśmy poniżej. Jeżeli macie do niego jakiekolwiek uwagi, to piszcie – nie jesteśmy hermetyczni, nie zamykamy się na wskazówki, więc w razie co dajcie znać, jeśli wydaje Wam się, że inne rozwiązania byłyby lepsze.

SKRÓCONY REGULAMIN PUCHARU FANÓW 2017

 • zawody odbędą się w niedzielę 25 czerwca na obiekcie piłkarskim, ul. Okopowa 55A
 • drużyny zostały podzielone na 6 grup po 5 i 6 zespołów.
 • zespół może się składać z maksymalnie 10 zawodników
 • mecze będą trwały 12 lub 15 minut (w zależności od ilości zespołów w grupie )
 • gramy w systemie 5 + bramkarz
 • zmiany hokejowe, przeprowadzane są w strefie zmian
 • niedozwolone są wślizgi! Dozwolone są za to wślizgi ratunkowe, np. wybicie piłki sprzed bramki lub zmierzającej na aut.
 • obowiązuje zakaz gry we wkrętach (dopuszczalne obuwie: lanki, turfy)
 • nie obowiązuje przepis o spalonym
 • stosuje się następujące kary: wykluczenie zawodnika z gry na 2 minuty (żółta kartka) lub 5 minut (czerwona kartka). W przypadku drugiej żółtej kartki dla jednego gracza, drużyna gra 5 minut w osłabieniu.
 • jeżeli dana drużyna gra w osłabieniu i traci bramkę – zawodnik ukarany nie wraca do gry!
 • zawodnik ukarany bezpośrednią czerwoną kartką musi pauzować w następnym spotkaniu (jednym lub więcej – w zależności od charakteru popełnionego przewinienia)
 • jeżeli karę 2 minut otrzymał bramkarz, dozwolone jest, by w jego miejsce boisko opuścił zawodnik z pola. Zasada te nie obowiązuje przy karze 5 minut.
 • w przypadku zakończenia meczu wynikiem remisowym w fazie play-off następuje seria rzutów karnych po 3.
 • w fazie grupowej kolejność w tabeli ustala się według liczby zdobytych punktów.
 • w przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie drużyny, o zajętym miejscu decyduje kolejno:
 1. Wynik bezpośredniego spotkania
 2. Korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań
 3. Większa liczba strzelonych bramek
 4. Wynik spotkania z następną drużyną w tabeli lub kolejną
 5. rzuty karne między zainteresowanymi
 • w przypadku uzyskania równej liczby punktów przez trzy drużyny lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decyduje kolejno:
 1. Mała tabela zawierająca wyniki bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi drużynami
 2. Korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań
 3. Większa liczba strzelonych bramek
 4. Wynik spotkania z następną drużyną w tabeli, nie ujętą w małej tabeli
 5. Rzuty karne między zainteresowanymi zespołami
 • w przypadku nagannego zachowania zespół może zostać zdyskwalifikowany z rozgrywek, bez możliwości zwrotu wpisowego. Walkower oznacza przegraną 0:5. Powodem dyskwalifikacji drużyny może być również rażąco niesportowe zachowanie zawodnika, trenera lub kibiców danego zespołu.

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na halę z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE (609-021-030) do nas. Uszanujmy czas innych!

Dołączajcie też do naszego wydarzenia na FB - TUTAJ, na którym będziemy informowali kto awansował z danej grupy i jak przebiega turniej. Zapraszajcie do wydarzenia znajomych, by było nas jak najwięcej!

Zrobimy co w naszej mocy, by rozgrywki stały na najwyższym poziomie organizacyjnym. Każdy mecz będzie prowadził sędzia z papierami MZPN, będziemy robili zdjęcia z całego turnieju, będzie darmowa woda, będą super nagrody. Wszystko po to, by Puchar Fanów był cykliczną imprezą, o której będziecie pamiętali długi czas. Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać drugiej edycji. DO ZOBACZENIA!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
2 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
1 1

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
5 1

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi