Wczytuję...

LEGIA ENERGY DRINK!

Przedstawiamy Wam naszego nowego partnera – dystrybutora energetyków LFC! Sprawdź szczegóły współpracy.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LEGIA ENERGY DRINK!
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

PUCHAR FANÓW 2017 - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ!

29
Maj

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału już w V edycji Letniego Pucharu Fanów! Rozgrywki odbędą się 25 czerwca a areną zmagań będzie wysokiej klasy obiekt piłkarski mieszczący się przy szkole im. Michała Konarskiego w Warszawie - ul. Okopowa 55A. W poprzednich latach liczba drużyn zawsze przekraczała 25, a tym razem liczymy na 30 ekip! Dla wielu z Was będzie to ostatnia okazja, by kończący się powoli sezon zakończyć z jakimkolwiek trofeum, z kolei inni będą mogli dołożyć kolejny okazały Puchar do swojego dorobku. Liczymy na niezapomniane emocje!

PUCHAR FANÓW 2017 - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ!

Koszt udziału w Turnieju to jedyne 320zł od drużyny. My ze swojej strony jak zwykle zapewniamy Wam pełny pakiet organizacyjny - będzie muzyka, spiker, wywiady, oprawa zdjęciowa i video, darmowa woda, profesjonalni sędziowie czy zabezpieczenie medyczne. Nie zabraknie też nagród w postaci medali, pucharów oraz sprzętu sportowego. Sam obiekt sportowy na którym odbędą się zawody to nowoczesny kompleks piłkarski ze wszelkimi certyfikatami FIFA, przeznaczony do organizacji dużych imprez sportowych i widowiskowych.

Jesteśmy również do Waszej dyspozycji w kwestii dogodnego terminarza, pomocy w dojeździe czy pytań do regulaminu. Wszystko to z myślą o Waszym komforcie i wygodzie. Na pewno zapamiętacie sobie ten turniej jako najbardziej prestiżowe Amatorskie Rozgrywki nie tylko w Warszawie, ale również w Polsce i mamy nadzieję, że staną się one dla Was nieodłącznym elementem sportowego kalendarza.

Gramy oczywiście na boiskach do ligi szóstek o wymiarach 48x28 metrów a same zawody odbywają się w systemie 5+bramkarz. Gwarantowane 4 mecze w grupie 1x15 minut i aż 4 mecze pucharowe do samego finału. Same zawody rozgrywane będą w jeden dzień (25 czerwca) i prowadzone równolegle na 3 boiskach. Harmonogram imprezy wygląda następująco:

Gry eliminacyjne w grupach

 • Grupa A, B, C - w godzinach 08:00 - 12:00
 • Grupa D, E, F - w godzinach 12:00 - 16:00

Finały

 • Faza pucharowa w godzinach 16:30 - 20:00

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty, regulamin rozgrywek, archiwalne dane czy zdjęcia z poprzednich edycji znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek w zakładach Archiwum, Galeria Turnieje - www.ligafanow.pl Polecamy też opcję "wezmę udział" w wydarzeniu na Facebooku ( link TUTAJ ), które stworzyliśmy specjalnie z okazji turnieju. Dzięki temu będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z całą imprezą. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom i znajomym, że rozpoczynamy kolejny turniej na najwyższym poziomie!

 • Szczegółowy regulamin turnieju - TUTAJ
 • Dołącz do wydarzenia na portalu społecznościowym - TUTAJ
 • Dla drużyn z miejsc 1-3 atrakcyjne nagrody, okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy
 • Zgłoszenia przyjmujemy do 20 czerwca
 • Wpisowe do turnieju wynosi 320 PLN
 • kontakt telefoniczny do Organizatora 609-021-030 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do końca zgłoszeń trzy tygodnie, ale nie czekajcie do ostatniej chwili, tylko jak najszybciej montujcie zespoły i dawajcie nam znać o swoim udziale w tej prestiżowej imprezie. Niech inne drużyny już wiedzą, kogo mają się obawiać :) Zapraszamy!

Zbierz drużynę i pokaż na co Cię stać!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
2 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
1 1

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
5 1

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi