Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

ZAGRAJ W 5.EDYCJI WARSAW CUP!

17
Lut

Mimo że mamy jeszcze śnieg za oknem to czas zacząć wyciągać buty z szafy, prasować koszule i szykować się na dobre granie. Już 14 marca rusza 5 edycja Warsaw CUP. Chociaż data zawodów przez okres pandemii jest inna niż w poprzednich latach, to wszystko inne pozostało na tym samym poziomie - wzorowa organizacja, atrakcyjne nagrody, pozytywny klimat. Liga Fanów rozpoczynamy właśnie zapisy do amatorskiego turnieju piłkarskiego. Chyba wiecie, co to oznacza!

ZAGRAJ W 5.EDYCJI WARSAW CUP!

Odkąd prowadzimy tę imprezę praktycznie zawsze uczestniczy w niej maksymalna liczba 60 drużyn - i to nie jest przypadek. Jeśli bowiem ktoś szuka najlepszych imprez piłkarskich, organizowanych z rozmachem i profesjonalizmem, to wie, że może je znaleźć właśnie u nas. Dlatego nie mamy wątpliwości, że chociaż zmieniła się data naszej corocznej imprezy i tym razem zagramy w połowie marca to Waszych planów to nie zmieni i znowu stworzymy wspólnie piłkarskie święto. Obiecujemy Wam świetną zabawę, a w porównaniu do poprzedniej edycji zagramy na świeżym powietrzu, równocześnie na 3 sektorach nowoczesnej Areny Picassa w Warszawie.


GWARANTUJEMY:

 • Zapowiedzi i podsumowania
 • Prezentacja zgłoszonej drużyny na Facebook'owym fan-page Ligi Fanów
 • Ilość miejsc: planowo - 48 drużyn
 • Czas gry: mecze grupowe 1x20 minut, mecze pucharowe 1x15 minut
 • Termin: 14 marca 2021 w godzinach 08:00 - 21:00
 • System: 5+bramkarz
 • Boisko: 3 sektory o wymiarach 46x28 metrów
 • Licencjonowani sędziowie na co dzień sędziujący mecze MZPN
 • Relacja live z przebiegu spotkań, wyniki on-line
 • Kompleksową fotorelację i videorelację z przebiegu całej imprezy
 • Darmową woda dla wszystkich uczestników rozgrywek
 • Opieka medyczka w trakcie spotkań
 • Atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników
 • Niskie wpisowe: 320 zł od drużyny
 • Zgłoszenia: do 10 marca 2021
 • Niezapomniane wspomnienia
 • Zniżki (30%) do sklepu ZINA dla wszystkich uczestników turnieju

Brzmi zachęcająco? Mamy nadzieje że tak. W końcu czas wyjść z domu, spotkać się ze znajomymi i dodatkowo pokopać w gałę. Mamy nadzieje że tak jak My nie możecie się już doczekać wyjścia na zieloną murawę. Turniej przewidziany jest tylko w niedzielę w godzinach 08:00 do 21:00. Już w tym momencie mamy pewność uczestnictwa prawie 20 zespołów, więc nie warto czekać z rezerwacją miejsca. Wpisowe dużo niższe niż w latach poprzednich tylko 320 zł od drużyny. Pamiętajcie, że w tej cenie macie pewność, iż otrzymacie wszystko to, co Wam obiecujemy. Dla wielu z Was to pewnie jedyna możliwość, by zmierzyć się z zespołami reprezentującymi różne rozgrywki piłkarskie nie w tylko w Warszawie, ale w całej Polsce Mamy nadzieję, że podobnie jak rok temu, także i teraz turniej przejdzie do historii jako najlepszy, największy i cieszący się największym uznaniem. Liga Fanów to sprawdzona marka, która zadowolenie uczestnika stawia na pierwszym miejscu.

Jak zwykle będziemy Was informowali o stanie drużyn w naszym wydarzeniu - TUTAJ. Trzeba tylko kliknąć opcję "wezmę udział" i powiadomienia same będą do Was spływały. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom, że rozpoczynamy zapisy do Warsaw CUP. Z góry bardzo dziękujemy

Do zobaczenia na boisku!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
1 1

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 2

1 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

3 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

5 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

7 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi