Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF

Dzwonicie, piszecie, pytacie - czy organizujemy w najbliższym czasie kolejne edycje naszych sztandarowych imprez – Turnieju Noworocznego,czy Halowego Pucharu Fanów. Mamy wam w tym temacie coś do …

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

09
Gru

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy! Dlatego też chcemy, aby drużyny w naszych rozgrywkach walczyły przez cały sezon ligowy. „Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe". Nie należy więc rezygnować już po rundzie jesiennej, co jest równoznaczne ze „sromotną kapitulacją". Jak to wygląda regulaminowo ? Wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zgodnie z regulaminem od zawsze wszystkie drużyny grające w Lidze Fanów grają w systemie dwurundowym, czyli runda jesienna i rewanżowa wiosenna. Według nas jest to optymalny wariant rozgrywek, w którym na pewno nie rządzi przypadek czy szczęście z końcowym wynikiem i klasyfikacjami. Dajemy Wam możliwość dokonania płatności w dwóch ratach (jesień i wiosna), ale nie chcemy, aby ktoś się poddał po jednej rundzie, w szczególności zniechęcony nie najlepszymi wynikami. Z każdej porażki trzeba wyciągnąć właściwe wnioski! Trzeba nieustannie, bez względu na przeciwności, hartować swój charakter w piłkarskim boju. Trzeba szukać pozytywnych stron z czynnego uprawiania sportu i sportowej rywalizacji. Trzeba stawiać sobie kolejne cele na następne spotkania. Nie należy pospiesznie zrażać się porażkami, ale z determinacją dążyć do ciągłego doskonalenia się. Mistrzostwa nie osiąga się od razu. Niekiedy na sukces trzeba intensywnie pracować przez dłuższy czas. Jednak osiągnięty ciężką, uczciwą pracą daje znacznie większą satysfakcję, niż łatwe zwycięstwo.

Regulamin jasno mówi - Drużyna zgłaszająca się do Ligi Fanów zgłasza swój udział w całym sezonie ligowym (runda jesienna i runda wiosenna). W przypadku rezygnacji drużyny po jednej rundzie wszyscy zawodnicy danej ekipy nie będą mogli kontynuować gry w Lidze Fanów przez 5 kolejnych sezonów ligowych. Niestety rezygnacja drużyny w trakcie sezonu rozwala nam system gry, dlatego przyjęliśmy że kara za złamanie regulaminu musi być surowa! Liczymy że na wiosnę spotkamy się w tych samych składach, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach.      

Wielokrotnie w Lidze Fanów mieliśmy sytuacje, gdzie zespół przegrywał 8 z 9 spotkań w pierwszej rundzie, by następnie po kolei ogrywać rywali na boisku. Dodatkowo pamiętajcie też, że warto budować fundamenty zespołów, testować nowych graczy, bo przecież przyjdzie następny mecz, runda, sezon, rok. Wszystko przed Wami, ale najważniejsze jest, aby czerpać radość z gry w piłkę nożną. Wszyscy jesteśmy przecież zdeklarowanymi entuzjastami footballu. Liga Fanów to najlepsze miejsce, aby realizować swoją piłkarską pasję. Naszą wielką wartością jest honorowa gra do końca, bez względu na okoliczności. Wymagamy tego od wszystkich uczestników rozgrywek, to Jest nasz „znak firmowy".

Najważniejsze jest godne zakończenie rozgrywek i optymizm, że będzie lepiej. Chętnych do gry w naszej Lidze nie brakuje, jest też wielu zawodników, którzy poszukają zespołu, w którym zrealizują swoją piłkarską pasję. Stąd apelujemy do drużyn z problemami ze składem, aby zgłaszali braki kadrowe. Deklarujemy pomoc w uzupełnieniu składu drużyny! Nie możemy również łatwo ulegać zniechęceniu, poddawać się apatii. Musimy dokonywać koniecznych zmian w zespołach, poszukiwać optymalnej taktyki dla swojej drużyny, by z nowym zapałem przystąpić do kolejnej rundy z przekonaniem, że można bardziej skutecznie występować w piłkarskich zmaganiach.

Ze względu na pandemię Koronawirusa zrezygnowaliśmy w tym sezonie z Ligi Zimowej pod balonem i organizacji dwóch prestiżowych turniejów Warsaw CUP i Halowego Pucharu Fanów - więcej o tym przeczytacie TUTAJ W trakcie przerwy zimowej postaramy się wypuścić kilka nowości które przygotowaliśmy, Reprezentacja Ligi Fanów zagra dwa ciekawe sparingi jak również jeżeli będzie taka możliwość zorganizujemy dla Was przed samym startem rudy wiosennej Warsaw CUP na świeżym powietrzu!  

Dodatkowo napływają do nas zgłoszenia nowych drużyn przede wszystkim z konkurencyjnych rozgrywek co nas bardzo cieszy. Obecnie 7 teamów zainteresowanych jest rozpoczęciem swojej przygody z Ligą Fanów od wiosny, dlatego już teraz myślimy nad stworzeniem kolejnego poziomu w formie jednorundowej. Magiczka liczba 100 zespołów w Lidze Fanów może zostać niebawem pobita.

Start rundy wiosennej planujemy na 21 marca 2021r - szczegółowa rozpiska w naszym kalendarzu ligowym TUTAJ

Do zobaczenia na wiosnę na Arenie Grenady i Picassa!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
1 1

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 2

1 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

3 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

5 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

7 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi