Wczytuję...

OBOSTRZENIA, ZASADY!

100% powagi - o to na samym wstępie chcemy Was poprosić. Poniższe punkty są WARUNKIEM KONIECZNYM do wzięcia udziału w meczach Ligi Fanów.

POLÓWKI LIGI FANÓW!

Stylowe koszulki LIGI FANÓW dostępne dla wszystkich uczestników i sympatyków naszych rozgrywek.

PROFIL NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

OBOSTRZENIA, ZASADY!
POLÓWKI LIGI FANÓW!
PROFIL NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI LIGI FANÓW!

07
Paź

Projekt reprezentacji Ligi Fanów przyjął się fantastycznie. Zarówno wśród samych zawodników, jak również całej naszej ligowej społeczności. Ten entuzjazm zmotywował nas na tyle, że już niedługo rozpoczną się pierwsze zgrupowania naszej kadry. A wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów!

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI LIGI FANÓW!

Chociaż do sierpnia 2021 daleko i trochę jeszcze poczekamy, zanim wspólnie będziemy przeżywać nasz debiut w Okręgowym Pucharze Polski, to fundamenty pod dobry wynik (który z potencjałem naszych zawodników zakładamy w ciemno) trzeba wylać już teraz. Potrzebujemy wyselekcjonować kadrę, która stawi czoła wyzwaniu i będzie godnie reprezentowała nasze zielono-biało-czerwone barwy. My nie chcemy podejmować się decyzji kto powinien w tym 26-osobowym składzie się znaleźć, ale jednocześnie zależy nam, by każdy z powołanych miał równe szanse. Dlatego chcemy Was zaprosić na dwa zgrupowania, które odbędą się w terminach: 17 października i 14 listopada w godzinach 17:30 – 20:30 na Arenie Picassa. Poprowadzi je osoba doskonale znana z Ligi Fanów, a jednocześnie posiadająca uprawnienia trenerskie. Kto to będzie? To jeszcze przez chwilę niech pozostanie małą tajemnicą.

Pod koniec listopada lub na początku grudnia dojdzie również do skutku przynajmniej jeden sparing. Pozwoli nam on zweryfikować, czy wszystko idzie po naszej myśli. Bo nawet jeśli jesteśmy przekonani, co do Waszych umiejętności indywidualnych, to nie zapominajmy, że duże boisko wymaga dobrego ustawienia, zgrania, automatyzmów czy komunikacji. Możemy mieć jedenastu świetnych graczy, co wcale nie oznacza, że będziemy też mieli świetny zespół. Ale temu właśnie mają służyć nasze spotkania.

Przewidujemy, że na długo przed startem w Pucharze Polski przeprowadzimy kolejne zgrupowania. Tak jak wspomnieliśmy – docelowa kadra ma liczyć 30 osób. Przypominamy jednocześnie, że decydując się na udział w reprezentacji nie możecie być czynnymi zawodnikami zespołów zrzeszonych w Mazowieckim Związku Piłkarskim lub innym. Jeśli w przypadku którego z Was zachodzą podobne wątpliwości, to bardzo prosimy by taką informację przekazać nam jak najszybciej.

A poniżej szeroka kadra na pierwsze dwa zgrupowania:

1. Damian Karczmarczyk – East Wind
2. Piotr Kalbarczyk – FC Kebavita
3. Marcin Osowski – Bulbez Team Bemowo
4. Bartosz Jakubiel – FC Melange
5. Sebastian Dąbrowski - East Wind
6. Michał Nowak – East Wind
7. Michał Głębocki – AnonyMMous!
8. Paweł Pająk - Contra
9. Filip Junowicz – East Wind
10. Dawid Biela – Contra
11. Aleksander Szyszka - Contra
12. Damian Patoka – East Wind
13. Mariusz Krupa – Mixamator
14. Kamil Kuczewski – Chłopcy z Bielan
15. Michał Dryński – Chłopcy z Bielan
16. Azamat Qutpiddinov – FC Kebavita
17. Maciej Banasek – FC Kebavita
18. Mateusz Górski – Tylko Zwycięstwo
19. Andrzej Morawski - Tylko Zwycięstwo
20. Mikołaj Wysocki – Green Lantern
21. Kuba Kublik - Green Lantern
22. Łukasz Wirski – FC Nova Group
23. Łukasz Walo – Drunk Team
24. Maciej Kurpias – Contra
25. Bartek Podobas – ALPAN
26. Karol Trzciński – Alpan
27. Konrad Kozłowski – AnonyMMous!
28. Karol Mroczkowski – Saska Kępa
29. Sebastian Sitek – Saska Kępa
30. Mateusz Pawlik – Mikstura
31. Łukasz Kulesza – Gracze Gorszego Sortu
32. Adrian Bartkiewicz – Tur Ochota
33. Igor Lichczenko – Wawalaions
34. Eryk Stoch – AnonyMMous!
35. Rafał Osiński - Contra
36. Kamil Sadowski - FC Melange
37. Artur Miszkiewicz - Alpan
38. Kacper Domański - Warszawska Ferajna
39. Anton Lysyuk - FC Niezłomni
40. Marcin Wiktoruk - OldBoys Derby
41. Karol Grudniewski - FC Tartak
42. Kamil Sygitowicz - FC Albatros
43. Michał Konopka – Munja
44. Sergij Antonenko - FC Internationale
45. Stanisław Oseledchenko - Olimpik
46. Damian Talarek – Narodowe Śródmieście
47. Aleksander Bendkowski – Bękarty Warszawy
48. Jan Wnorowski – Orzeły Stolicy
49. Robert Hankiewicz – Tur Ochota
50. Sebastian Dominiak – Awantura Warszawa I
51. Aleksander Kuśmierz – Land Tech
52. Patryk Stefaniak – Mikstura
53. Igor Matusiak – Gracze Gorszego Sortu
54. Karol Wierzchoń - Gracze Gorszego Sortu
55. Maciej Kiełpsz – Orzeły Stolicy
56. Michał Gąska - AnonyMMous!
57. Krystian Szularz – Sparta
58. Przemysław Rawa – Hazard 86
59. Maciej Krawczyk - AnonyMMous!
60. Eduard Vakhidov - FC Internationale

Przy okazji naszej premierowej zbiórki będziemy robili zdjęcia indywidualne, które potem wykorzystany na potrzeby wszelkiego rodzaju materiałów związanych z reprezentacją. Dlatego bardzo Was prosimy o obecność, a jeżeli nie możecie się stawić na zgrupowaniu, dajcie nam wcześniej znać. Nie zamykamy się też na nazwiska, które nie znalazły się na liście – jeśli czujecie się na siłach, macie doświadczenie z dużego boiska i wydaje Wam się, że będziecie wzmocnieniem naszej drużyny – czekamy na wiadomości. Spokojnie możemy stworzyć nawet dwie drużyny na Puchar – miejsca starczy więc dla wszystkich.

I tak na koniec – nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać, gdy zobaczymy nasz zespół w akcji w spotkaniu mistrzowskim. To będzie wyjątkowy moment. Przez te wszystkie lata organizacji to my robiliśmy coś dla Was. Teraz Wy macie okazję zrobić coś fajnego dla nas wszystkich. Przyjemnie będzie popatrzeć, jak zawodnicy którzy w lidze ze sobą rywalizują, tutaj staną ramię w ramię, koszulka w koszulkę i będą walczyć jeden za drugiego. I wiemy, że dacie radę. Bo JESTEŚMY LIGĄ FANÓW, a to zobowiązuje!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
3 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
3 0

3 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
1 0

4 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
5 0

5 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 0

6 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
1 0

7 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
1 0

9 LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi