Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

Zaczęło się! Ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Szóstek - Ligi Fanów. Start rozgrywek w sezonie 2020/2021 zaplanowany jest na 27 września!

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

ROZDANIE NAGRÓD!

Znamy już termin i miejsce uroczystej gali zakończenie sezonu w Lidze Fanów. Liczymy że 27 września na pierwszą kolejkę rudny jesiennej wybierzecie się w szerokim składzie odebrać cenne …

REPREZENTACJA LIGI FANÓW!

Wiele miesięcy planowania i przygotowań, wnikliwa obserwacja i staranna selekcja kandydatów do gry i wreszcie pierwszy mecz!

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
DLACZEGO MY!
ROZDANIE NAGRÓD!
REPREZENTACJA LIGI FANÓW!

WRĘCZENIE NAGRÓD - SEZON LATO 2020!

28
Sie

Długo kazaliśmy Wam czekać na informację dotyczącą gali rozdania nagród, jednak uwierzcie nam, że w ostatnich miesiącach był to jeden z twardszych orzechów do zgryzienia i wraz z całą ekipą organizacyjną dyskutowaliśmy przez wiele dni nad odpowiednim wyjściem z sytuacji. Jak zapewne się domyślacie, wszystko to spowodowane było wciąż panującą epidemią COVID-19, która skutecznie sparaliżowała większość rozgrywek. Szukaliśmy rozwiązania bezpiecznego, ale także takiego, które nie odbierze uroczystego wymiaru tego wydarzenia, co wcale nie było proste.

WRĘCZENIE NAGRÓD - SEZON LATO 2020!

 

Zaczniemy od tego, czego nie możemy zrealizować z uwagi na obostrzenia, jakie narzucił nam SANEPID. Przede wszystkim lokalizacja - niestety, ale zorganizowanie w obecnym momencie rozdania nagród w Sport Barze na Łazienkowskiej 3 nie jest możliwe, a to dlatego, że wytyczne jakie otrzymaliśmy nie pozwoliłyby na normalne przeprowadzenie ceremonii. Maksymalnie 80 osób w 2-metrowych odstępach, konieczność noszenia przez cały czas masek, dezynfekcja po każdym wręczeniu upominków. Biorąc pod uwagę, że na przestrzeni jesieni 2019 i lata 2020 przewinęło się ponad 100 drużyn, dostępna liczba uczestników gali w restauracji jest zdecydowanie niewystarczająca, więc od tego pomysłu ostatecznie odeszliśmy. Podobnie wyglądała sytuacja w innych lokalach, które braliśmy pod uwagę, a zatem doszliśmy do wniosku, że trzeba będzie zmienić podejście i rozważyć dekoracje w plenerze. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, nie było to łatwe, ale podjęliśmy decyzję, która przede wszystkim ma na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, a także wykorzystanie logistyczne obiektów, jakimi dysponujemy.

Mieliśmy też pomysł, aby uroczystość zorganizować w dniu 12.09 lub 19.09, czyli przed rozpoczęciem rundy jesiennej, na jednym z obiektów: Grenady lub Picassa. Idea była taka, aby podzielić osoby odbierające na kilka grup rozłożonych na różne ramy czasowe, ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że takie rozwiązanie jest czasochłonne dla samych uczestników, a atmosfery wręczenia i tak nie udałoby się utrzymać na takim poziomie, jak w latach poprzednich. Na czym zatem stanęło ?

Drodzy Ligowicze, informujemy, że wręczenie nagród za skrócony sezon 2019/2020 oraz Ligę Wakacyjną 2020 obędzie się podczas 1-szej kolejki sezonu Ligi Fanów 2020/2021 na obiektach przy Grenady oraz Picassa. Planujemy na obu boiskach przygotować symboliczne witryny z nagrodami, przy których przez cały dzień czuwać będą nasi fotografowie, uwieczniając momenty wręczenia trofeów. Zrobimy wszystko, aby moment w którym w Wasze ręce trafia nagrody, była godna osiągniętych przez Was sukcesów. Dodatkowo mocno wierzymy, że dzięki temu uda się zapewnić już na pierwszej kolejce wysoką frekwencję, a dzień meczowy na pewno doda fotografiom mocy wspomnień.

Zdajemy sobie sprawę, że to zupełnie co innego niż zwykle. Nie napijemy się zimnego piwka, nie obejrzymy wspólnie materiału foto-video z minionych rund na wielkim ekranie, a przede wszystkim nie będziemy mieli okazji zasiąść i wspólnie powspominać tego, co już za nami. Jednak wynika to nie z naszej woli, lecz z narzuconych ograniczeń, których naprawdę nie możemy w oficjalny i legalny sposób obejść.

Liczymy na zrozumienie, gdyż bardzo zależy nam na tym, abyście czuli się ważną częścią Ligi Fanów i zawsze dążymy do tego, aby wyjść na przeciw waszym oczekiwaniom pod kątem organizacyjnym. Trzymamy kciuki za to, by za rok wszystko odbyło się już w normalnej formule.

Do zobaczenia wkrótce !

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 1
Wybierz kolejkę:
0 0

3 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
0 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 0

5 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
0 0

7 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
0 0

6 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
0 0

8 LIGA

Kolejka 2
Wybierz kolejkę:
0 0

9 LIGA

Kolejka 2

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi