Wczytuję...

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!

Ligowicze potrzebujemy waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! Jak można nas wesprzeć dowiecie się w załączonym artykule.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!
FORTUNA Z LIGA FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

NAJLEPSZA SZÓSTKA - 5.KOLEJKA

29
Lip

Przedstawiamy najlepszych z najlepszych w ramach 5 kolejki Letniej Ligi Fanów! Byli najszybsi, niesamowici, bezbłędni, byli po prostu bezkonkurencyjni Przed wami TOP 6 minionego weekendu i wybór najbardziej wartościowych graczy na każdym poziomie zaawansowania. Szczegóły naszej decyzji wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ci zawodnicy zostali wybrani do MVP znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do cotygodniowej analizy!  

NAJLEPSZA SZÓSTKA - 5.KOLEJKA

1 LIGA

DAMIAN PATOKA – ANONYMMOUS!
O tym, że jest jednym z najlepszych napastników w Lidze Fanów wiemy już od dawna i nie jest zaskoczeniem, że ponownie trafia do Damiana tytuł MVP. Tak naprawdę patrząc na spotkanie Anonimowych z Chłopcami z Bródna to kilku zawodników miało szanse na znalezienie się w gronie wyróżnionych. Cała drużyna zagrała na wysokim poziomie, ale my postanowiliśmy wybrać właśnie „Pato". Od początku spotkania był naładowany i maksymalnie zaangażowany w grę. Był praktycznie wszędzie, od ataku po obronę. Gdyby zaistniała taka potrzeba, to tego dnia i na bramce by sobie poradził. Nawet gdy wynik był wysoki, to nadal nie spuszczał z tonu i nie było dla niego straconych piłek. Prawdziwy wojownik i mega ambitny zawodnik. O innych jego zaletach można by pisać długo, bo to gracz kompletny i wiemy, że ewentualne mistrzostwo dla Anonymmous będzie dużą zasługą właśnie tego zawodnika.

2 LIGA

KACPER DOMAŃSKI– WARSZAWSKA FERAJNA

Atutem jego zespołu jest niewątpliwie bardzo wyrównany skład i jeżeli chłopaki z Ferajny mają swój dzień, to są w stanie pokonać każdego. Rola kapitana jest tutaj olbrzymia i Kacper jest przykładem zawodnika, który dla swojej ekipy robi kawał dobrej roboty. A co się wydarzyło w spotkaniu z Wiernym było niesamowite. Z ośmiu goli napastnik Ferajny strzelił sześć, a przy jednej asystował. Bezlitośnie wykorzystywał każdy błąd obrony przeciwnika i był zawsze tam, gdzie być powinien, aby precyzyjnie wykończyć wypracowane przez kolegów sytuacje. Urozmaicone zagrania jakie prezentował sprawiały sporo problemów obronie rywali. Nie bał się wdawać w drybling, strzelał z dystansu i kierował rytmem gry swojego teamu. Oprócz gry w ofensywie, Kacper słynie również z dobrej defensywy, co pokazał również w ten weekend i wybór na MVP kolejki był dla nas oczywisty..

3 LIGA

ADAM JÓZEFOWSKI – BĘKARTY WARSZAWY
Napastnik Bękartów kontynuuje bardzo udaną serię spotkań. W spotkaniu z Un Mate Team nie miał, jak na swoje możliwości, dużych osiągnięć strzeleckich, bo zdobył zaledwie dwie bramki i odnotował asystę, ale jakość jaką wniósł do gry swojego zespołu była imponująca. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że ofensywa Bękartów oparta jest na rosłym zawodniku, który jest niezwykle uniwersalny. Potrafi dryblować, uderzyć z dystansu, a warunki fizyczne predysponują go do skutecznej walki w powietrzu. Można powiedzieć, że to zawodnik kompletny. W spotkaniu z graczami z Argentyny, gdy wynik był na styku, Adam starał się wziąć ciężar gry na swoje barki. Strzelał, dogrywał, starał się zrobić różnicę. Widać, że ma apetyt na zgarnięcie nie tylko złotych medali, ale również kilku statuetek za indywidualne osiągnięcia.

4 LIGA

PATRYK ZYCH - MIKSTURA
Jego drużyna w spotkaniu z Saską Kępą toczyła wyrównany bój o ligowe punkty, a Patryk był tym zawodnikiem, który zrobił różnicę na boisku i Mikstura mogła się cieszyć z kolejnych trzech punktów. Prawdziwy lider drużyny, praktycznie każda akcja zaczynała się od tego zawodnika. Pomocnik Mikstury doskonale kontrolował tempo gry, z łatwością dostrzegał swoich kolegów i obsługiwał ich świetnymi prostopadłymi podaniami. Gdy trzeba było nie bał się dryblingu, stwarzając przewagę i po raz kolejny udowodnił, że jest doskonale wyszkolony technicznie. Jak zawsze główne motto tego gracza to szukać kolegów na korzystniejszych pozycjach, a dopiero później myśleć o strzelaniu bramek. Według nas Patryk był głównym architektem zwycięstwa swojej drużyny.

5 LIGA

PIOTR JASKŁOWSKI – DENTAL DOCTOR
Tego gracza oglądamy w lidze wakacyjnej od pierwszego spotkania i widać, że obecność tego zawodnika w teamie Marka Saneckiego ma duży wpływ na coraz lepszą grę całego zespołu. Nie inaczej było w spotkaniu z Oldboys Derby, gdzie ponownie dobrą robotę na boisku zrobił Piotr. To on strzelił pierwszą bramkę, a w całym spotkaniu jeszcze raz wpisał się na listę strzelców. Zaliczył również dwie kluczowe asysty. Był niezwykle aktywny na boisku i widać u niego spory potencjał piłkarski. Z meczu na mecz jest coraz lepszy. Potrafi zaskoczyć niekonwencjonalnym zagraniem i ma duże zdolności do kreowania gry. Bardzo dużo biega na boisku i stara się być zawsze pod grą. Być może po słabszym początku właśnie postawa Piotra pozwoli na zdobycie medali „Dentystom", a wtedy uśmiech na twarzy murowany.

6 LIGA

KAROL URBAŃCZYK – POLSKIE DREWNO
Gdy patrzymy na spotkania Polskiego Drewna to niewątpliwie Karol jest filarem i liderem swojej drużyny. W lidze wakacyjnej na swoje premierowe trafienia czekał aż do piątej kolejki. A gdy już zaczął strzelać, to przyczyniło się do cennego zwycięstwa jego drużyny. Cechy charakterystyczne Karola to szybkość, niezwykła dynamika i jak na tą ligę, dobre wyszkolenie techniczne. Mocny strzał z dystansu to także element, który ma perfekcyjnie opanowany. To on był autorem bramki dla Polskiego Drewna, która dodała wiary w odwrócenie wyniku. Szalona pogoń za wynikiem dała niesamowite odwrócenie losów meczu i w rezultacie komplet punktów. To na pewno podniesie jeszcze bardziej morale zarówno Karola jak i całej drużyny i mamy nadzieję, że zaowocuje to dobrymi wynikami w kolejnych spotkaniach.

 

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
2 0

2 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
2 0

3 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

4 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

5 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 6

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi