Wczytuję...

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!

Ligowicze potrzebujemy waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! Jak można nas wesprzeć dowiecie się w załączonym artykule.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!
FORTUNA Z LIGA FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

NAJLEPSZA SZÓSTKA - 4.KOLEJKA

13
Lip

Przedstawiamy najlepszych z najlepszych w ramach 4 kolejki Letniej Ligi Fanów! Byli najszybsi, niesamowici, bezbłędni, byli po prostu bezkonkurencyjni Przed wami TOP 6 minionego weekendu i wybór najbardziej wartościowych graczy na każdym poziomie zaawansowania. Szczegóły naszej decyzji wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ci zawodnicy zostali wybrani do MVP znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do cotygodniowej analizy!  

NAJLEPSZA SZÓSTKA - 4.KOLEJKA

1 LIGA

NORBERT TYMIŃSKI – PAPADENSY
Pierwszoligowe starcia charakteryzują się często intensywnością pod względem fizycznym i wysokim tempem gry. W starciu Papadensów z Górką jednym z zawodników, który szczególnie się wyróżnił był właśnie Norbert. Pokazał klasę wtedy, kiedy jego zespół tego potrzebował. Do przerwy ekipa Dominika Podlewskiego przegrywała jedną bramką, a napastnik Papadensów nie mógł się przełamać w ofensywie. Druga odsłona to jednak jego koncert i świetna postawa strzelecka. Jego wysoki pressing był wręcz perfekcyjny i to głównie za sprawą Norberta jego zespół ze stanu 1:2 wyszedł na prowadzenie 5:2. Z tego co wiemy, po tym meczu trafił do notesu naszego człowieka odpowiedzialnego za powołania do reprezentacji Ligi Fanów. Być może właśnie ten zawodnik pociągnie do lepszej gry zespół, który start ligi miał, mówiąc delikatnie, niezadowalający.

2 LIGA

MARCIN GAWRYSZEWSKI – WARSZAWSKA FERAJNA

Drużyna Kacpra Domańskiego zagrała kapitalne zawody w meczu z Kanonierami i tak naprawdę cały zespół funkcjonował perfekcyjnie. My jednak postanowiliśmy wyróżnić w sposób szczególny golkipera Ferajny. Marcin już na rozgrzewce pokazał, że tego dnia czuje się wyśmienicie. Od samego początku spotkania dyrygował całym zespołem, szczególnie w defensywie. Kilka razy świetnie i dokładnie uruchamiał celnymi wyrzutami od bramki napastników. Bardzo dobrze grał zarówno na linii jak i na przedpolu. Koledzy często zagrywali do niego piłki wiedząc, że potrafi grać nogami i nie spanikuje, gdy dostanie podanie od obrońcy. Marcin dysponuje doskonałymi warunkami fizycznymi. Jest obdarzony niesamowitym refleksem o czym przekonali się przeciwnicy. Bronił strzały z dystansu i nawet, gdy wydawało się że piłka powinna ugrząźć w siatce, to bramkarz Ferajny potrafił w wiadomy tyko sobie sposób odbić futbolówkę. Według nas to właśnie jego postawa sprawiła, że wynik spotkania był tak wysoki i Warszawska Ferajna rozbiła Kanonierów aż 8:1.

3 LIGA

KONRAD DZIĘCIOŁ – BĘKARTY WARSZAWY
Cieszymy się że w lidze wakacyjnej do zestawienia top 6 trafiają zawodnicy, których wcześniej nie znaliśmy z naszych boisk. Również w czwartej kolejce mieliśmy kilku debiutantów, a Konrad swoją postawą na boisku nie dał nam wyboru i uznaliśmy go MVP tego poziomu. To co zaprezentował w spotkaniu z Zakonem Bonifratrów było imponujące. Ten zawodnik o niskiej posturze był poza zasięgiem obrońców rywali. Szybki, dobry technicznie, praktycznie w pojedynkę rozpracował przeciwników. W duecie z Adamem Józefowskim rozbili oponentów, a przecież drużyna Adama Artypowicza dawno tak wysoko nie przegrała. Konrad miał swój udział w 7 z 10 bramek strzelonych tego dnia. Wpakował 5 goli rywalom i zaliczył dwie asysty. Niewątpliwie był ojcem sukcesu Bękartów i patrząc na jego umiejętności, śmiało poradziłby sobie na poziomie pierwszej ligi. My będziemy obserwować go w kolejnych spotkaniach, licząc że Konrad potwierdzi, że nasz wybór nie był zbyt pochopny.

4 LIGA

SEBASTIAN SITEK – SASKA KĘPA
Ten zawodnik jest dobrze znany z gry w Lidze Fanów. Reprezentował barwy Cosa Nostry, Tiki Taki, a obecnie gra ze swoimi kolegami z Saskiej Kępy. Początek sezonu nie był zadowalający, ale widać że ekipa Korneliusza Troszczyńskiego wraca na zwycięskie tory, a jednym z architektów wygranej z FC Po Nalewce był właśnie Sebastian. Zawodnik ten był odpowiedzialny za organizację defensywy i głównie dzięki niemu ta formacja wyglądała w tym meczu bardzo dobrze. Sebastian nie ograniczał się do gry w destrukcji, ale również w ofensywie pracował dla swojej drużyny. Strzelił sam dwie bramki i raz asystował. Jego doświadczenie z gry w meczach o wysoką stawkę zaprocentowały i Saska mając takiego gracza w swoich szeregach na pewno włączy się w walkę o czołowe lokaty. Chociaż czas idzie do przodu i pewnie forma fizyczna nie jest taka, jak w latach gry w Ekstraklasie, to mimo to dyspozycja Sebastiana pokazuje, że nadal można grać na najwyższym poziomie.

5 LIGA

JACEK PRYJOMSKI – OLDBOYS DERBY
To nie jest pomyłka! Dokładnie tydzień temu ten sam zawodnik znalazł się w zestawieniu top 6 i zgarnął miano MVP, a w czwartej kolejce ponownie nie dał nam wyboru. OldBoys wygrali szalony mecz z Tartakiem, gdzie wszystko było na styku do ostatniej minuty, a niewątpliwie człowiekiem bez którego nie byłoby zwycięstwa zespołu z Zielonej Białołęki był Jacek. Nie ukrywamy, że troszeczkę podpytaliśmy skąd u tego zawodnika takie umiejętności piłkarskie i wiemy już że kopał na dużym boisku w Marymoncie. Teraz zdobyte umiejętności przekuwa na sukcesy swojej drużyny w Lidze Fanów. Strzelić sześć goli w meczu z tak solidną drużyną jak Tartak, to jest swojego rodzaju wyczyn. Widać że to jeden z najlepiej wyszkolonych zawodników na tym poziomie rozgrywek i według nas główny kandydat do MVP całej ligi. Będziemy bacznie go obserwować i ciekawi jesteśmy czy Jacek zaskoczy nas w kolejnych meczach swoimi statystykami, bo tak wysoko podniósł poprzeczkę, że ciężko będzie poprawiać te osiągnięcia.

6 LIGA

BARTEK FILIP – A.D.S. SCORPIONS
Od pierwszych minut meczu z drugą drużyną Oldboys Derby widać było, że na tym zawodniku opierać się będą akcje w ataku Scorpions. To głównie dzięki niemu jego zespół dość szybko wyszedł na trzybramkowe prowadzenie, a on sam zaliczył najpierw asystę, a później sam pokonał dwa razy bramkarza rywali. Taki obrót sprawy szybko uśpił graczy jego zespołu, którzy niemal wypuścili zwycięstwo ze swoich rąk. Tego dnia Bartek nie zamierzał wracać do domu bez zwycięstwa. Jeszcze na dwie minuty przed końcem jego team przegrywał jedną bramką. Wtedy to sprawy w swoje nogi wziął napastnik młodej ekipy prowadzonej przez Artura Kałuskiego. Najpierw potężna bomba w samo okienko, a sekundy później wykończona akcja przechyliły szalę zwycięstwa na stronę Skorpionsów. Absolutnie bohater i kluczowy zawodnik bez którego ADS punktów w tym spotkaniu by nie zdobyło..

 

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
2 0

2 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
2 0

3 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

4 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

5 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 6

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi