Wczytuję...

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

PLUSY I MINUSY - 1.KOLEJKA!

23
Cze

W minioną niedziele wystartowała letnia Liga Fanów, w związku z tym czas na nasze cotygodniowe podsumowanie czyli Plusy i Minusy kolejki! Z pewnością każdy z nas był głodny rywalizacji, co dało się zauważyć po wysokiej frekwencji na meczach. Choć u niektórych forma jeszcze daleka jest od optymalnej, zobaczyliśmy kilka bardzo ciekawych pojedynków. Również na niektórych meczach dość mocno zaiskrzyło, a i bez tego burzowej aury nam nie brakowało. Co konkretnie odnotowaliśmy po pierwszej kolejce? Zapraszamy do lektury.

PLUSY I MINUSY - 1.KOLEJKA!


Zaczynamy od plusów:

POWRÓT DO ROZGRYWEK

końcu, po prawie pół roku oczekiwania ruszyła Liga Fanów. W nieco odmiennej formule i nietypowym terminie, ale jak każdy wie, okoliczności są wyjątkowe. Widzieliśmy z jaką radością wszyscy witali się na obiektach. Słychać też było w rozmowach, że brakowało wam tej rywalizacji i otoczki Ligi Fanów. Nie dziwimy się, w końcu ostatni ligowy mecz rozegraliśmy 24 listopada... Dobrze było was wszystkich zobaczyć na boisku: zarówno „starych" ligowiczów jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Ligą Fanów.

WYSOKA FREKWENCJA
Trzeba przyznać, że wiele drużyn podeszło bardzo poważnie do letnich rozgrywek. Zadbało o szerokie kadry, z czego większość pojawiła się już na pierwszym meczu. Patrząc na niektóre zespoły, można się było zastanawiać czy przypadkiem nie prowadzimy ligi 11-osobowej. M.in. takie zespoły jak Furduncio, Old Boys, FC Tartak czy Ekipa Remontowa przyszły w tak szerokich składach, że spokojnie miały więcej niż dwie szóstki gotowe do gry. Nikt jednak nie pobił Marka Szklennika i jego Narodowego Śródmieścia. Otóż ich kadra na mecz z Drunk Teamem wynosiła aż 19 osób! Liczymy na to, że pomimo wakacji ogólna frekwencja u wszystkich drużyn będzie cały czas na przyzwoitym poziomie.

WARSZAWSKA FERAJNA GRA DO KOŃCA
Warszawska Ferajna znowu pokazała charakter! Drużyna na czele z Kacprem Domańskim była o krok od poniesienia bolesnej porażki, jednak ekipa Ferajny potrafiła odwrócić losy spotkania. Na początku drugiej połowy gospodarze przegrywali aż 1:4, jednak dzięki uporowi i konsekwencji doprowadzili do remisu 4:4. Presja i zacięcie z jakim napierali bramkę rywali była godna podziwu, a przede wszystkim niezwykle emocjonująca! Zawodnicy Lujwaffe Tarchomin muszą podziękować swojemu koledze Aleksowi Janickiemu, który przyczynił się do tego, że szalony powrót Ferajny nie skończył się w pełni happy endem.

Przechodzimy do minusów:

KONTUZJA MAĆKA AFFEKA
Niestety, ponad 30 minut jakie rozegrał Maciek Affek mogą być jego ostatnimi w letniej edycji Ligi Fanów. Bramkarz Munji po jednej z interwencji tak niefortunnie stanął na nogę, że doznał kontuzji kolana i musiał przy pomocy kolegów zejść z boiska. Wstępna diagnoza to naderwane więzadła boczne. Z tego co mówił Maciek to nie jego pierwszy uraz tego typu. Pozostaje tylko życzyć zdrowia, sprawnej rehabilitacji i jak najszybszego powrotu na boisko. Trzymamy za to kciuki!

NEGATYWNE EMOCJE, NIEPOTRZEBNE FAULE
Brzydkie spotkanie zostało rozegrane pomiędzy Oldboys Derby a FC Albatros. Ciekawie zapowiadający się mecz został przyćmiony chamskimi faulami, okrzykami i pretensjami z obu stron. Zawodnicy dążyli do konfrontacji praktycznie od początku spotkania, niejednokrotnie przepychając się w czasie stałych fragmentów gry. Negatywne emocje zaowocowały łącznie czterema żółtymi kartkami za niepotrzebne polowanie na kości w środku boiska. Szczególnie zaskoczeni jesteśmy zachowaniem Oldboys Derby, ponieważ nie przypominali sympatycznej drużyny, która na jesieni zdobyła nie tylko mistrzostwo, ale też wielu oddanych fanów. Liczymy, że takich spotkań ujrzymy latem jak najmniej, a o uczestnikach tego meczu będziemy pisać już tylko w plusach nadchodzących kolejek.

BURZOWA POGODA
Z czym nam się kojarzy liga letnia? Bezchmurne niebo, świecące słońce, chłodne napoje, gorąca atmosfera na boisku i nie tylko. O ile tego ostatniego na wielu meczach nie brakowało, o tyle pierwsza kolejka pod względem pogody znacznie odbiegała od naszych oczekiwań. Jeszcze drużyny grające rano nie mogły zbytnio narzekać na aurę, ale popołudniu nad Warszawą przeszła spora burza, która nadała rozgrywanym meczom iście angielskiego klimatu. Choć warunki nie były zbyt dogodne, drużyny walczyły na maksa nie zważając na panujące okoliczności. Miejmy nadzieję że w dalszej części rozgrywek nie będziemy mieli powtórki z pierwszej kolejki.

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 0

1 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
5 1

3 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
6 1

4 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 1

5 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 1

6 LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi