Wczytuję...

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

TERMINARZ NA LATO 2020 - ZASADY!

18
Cze

Tworzenie cotygodniowego terminarza dla prawie 90 drużyn to droga przez mękę, dlatego w okresie Ligi Letniej gdzie zespołów jest o 1/3 mniej niż zwykle, postanowiliśmy że po 2 kolejce opublikujemy rozpiskę na całą rundę. Czego można się spodziewać i co od Was potrzebujemy ? KAŻDY KAPITAN POWINIEN TO PRZECZYTAĆ!

TERMINARZ NA LATO 2020 - ZASADY!

Tak, tak to nie prima aprilis. Nidy nie organizowaliśmy ligi w lato, zawsze graliśmy ligę sezonową z rundą jesienną i wiosenną, zatem dlaczego nie możemy pierwszy raz w historii spróbować stworzyć terminarza na cały sezon dla wszystkich zespołów? Domyślamy się że model cotygodniowego terminarza jest dla Was bardzo wygodnym rozwiązaniem, bo nikt nie wie co będzie robił za tydzień czy dwa, ale nie ukrywamy że chcemy spróbować w okresie letnim odpowiednio tym zarządzić. Oczywiście aby taki harmonogram przygotować - uwzględniając w nim wszystkie kolejki do końca sezonu - musimy poznać Wasze propozycje lub wskazówki. Interesuje nas w jakich przedziałach godzinowych lubicie grać, kiedy planujecie jakiś wyjazd, imprezę, urlop czy wakacje. Oczywiście na 100% nie ułożymy Wam spotkań tak, jak będziecie tego chcieć ale wydaje nam się że jesteśmy w stanie w 70% nad tym zapanować. Co w zamian zyskacie? Będziecie wiedzieć z kim przyjedzie Wam rywalizować w danej kolejce, o której godzinie i na którym boisku, kto będzie Wam sędziował i wówczas będziecie mogli ułożyć sobie plany na weekend czy nawet na całą ligę. Wprowadzenie takiego terminarza będzie jednak skutkowało tym, że mecze nie będą mogły zostać przełożone i będziecie musieli zebrać na daną godzinę skład, aby wystarczył do zagrania spotkania. Sami jesteśmy ciekawi, jak ten model się sprawdzi a jeżeli będziecie z niego zadowoleni to możliwe że spróbujemy go wprowadzić również w lidze sezonowej.

Przypominamy że w czasie trwania rozgrywek Ligi Wakacyjnej dajemy wam trochę odpocząć i postanowiliśmy że 19 lipca i 16 sierpnia liga po prostu będzie mieć PAUZE. W tym gorącym okresie trochę wolnego wam i nam się należy, więc jak musicie zaplanować swój urlop/wyjazd ustawcie go tak aby nie przegapić żadnego spotkania ligowego.

Czekamy zatem na Wasze propozycje najpóźniej do 26 czerwca, tak abyśmy mogli spokojnie zacząć to wszystko układać a następnie wprowadzić na stronę www. Jeżeli chodzi o przedziały godzinowe to trzymajmy się następujących bloków: 8-12, 12-16, 16-21. W kwestii rozgrywania spotkania na danym boisku możecie napisać gdzie wolicie grać, aczkolwiek dla nas kluczowe będzie dobranie odpowiedniej godziny. W końcu na każdy z naszych obiektów da się łatwo dojechać i miejsce rozgrywania spotkań nie powinno stanowić dla Was problemu.

Odnosząc się do planowanego harmonogramu, jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować termin spotkania według Waszych propozycji meczowych. Robimy to najlepiej jak potrafimy, jednak liczymy w tej kwestii na Waszą wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości, bo tylko w ten sposób uda się znaleźć w tej kwestii złoty środek. A przecież jest w naszym wspólnym interesie, by tak właśnie było.

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 0

1 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
5 1

3 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
6 1

4 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 1

5 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 1

6 LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi