Wczytuję...

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

WRACAMY DO GRY - SEZON LATO 2020!

16
Cze

Hello Warszawo! Mamy dla was bardzo ważna informacje - Liga Fanów wznawia swoje rozgrywki 21 czerwca. Po wielu tygodniach przestoju, powracają na boiska największe amatorskie rozgrywki piłkarskie w Warszawie. Niemal wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i najwyższa pora byśmy podzielili się z Wami kluczowymi informacjami, dotyczącymi zbliżającego się sezonu wakacyjnego. Jak wygląda podział ligowy, kto z kim zagra w jednej lidze. Sprawdźcie Sami! Czas zacząć sezon Lato 2020 w Lidze Fanów!

WRACAMY DO GRY - SEZON LATO 2020!

 

Znając decyzję ministerstwa sportu o możliwości organizacji zawodów sportowych w przestrzeli otwartej nawet do 150 osób wrzucamy szósty bieg i lecimy z Ligą Wakacyjną. Mimo okresu letniego zainteresowanie rozgrywkami było bardzo duże co w konsekwencji przełożyło się na zgłoszenie aż 60 zespołów. Wszystkie ekipy zostały podzielone na 6 nowych poziomów zaawansowania, zgodnie z prezentowaną przez nie jakością sportową - szczegóły kto z kim znajdziecie w odpowiednich zakładkach ligowych lub klikając na zdjęcie w artykule. Sama liga będzie rozgrywana w systemie jednorundowym tzn. mecze bez rewanżów. Od września rozgrywki powrócą do standardowego formatu czyli ligi sezonowej, a więc rundy jesiennej i wiosennej. Wiemy też że zdecydowanie większość drużyn, która nie przystąpiła do rozgrywek w wakacje szykuje się na jesień tak, więc mamy nadzieje że lada chwila powrócimy do normalności i będziemy gonić do 100 zespołów w Lidze Fanów.

PONIŻEJ GARŚĆ NIEZBĘDNYCH INFORMACJI:

Startujemy 21 czerwca i kończymy rozgrywki 30 sierpnia

Pauza od gry przewidziana jest na 19 lipca i 16 sierpnia - dajemy wam i nam w tym gorącym okresie trochę odpoczynku, więc jak musicie zaplanować swój urlop/wyjazd ustawcie go tak aby nie przegapić żadnego spotkania ligowego.

Rozgrywki będę prowadzone na dwóch obiektach Arena Grenady i Arena Picassa

 • Arena Grenady od 08:00 od 20:00 na dwóch sektorach ( 20 meczy )
 • Arena Picassa do 16:00 do 22:00 na dwóch sektorach ( 10 meczy )

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na główną bazę Ligi Fanów w okresie letnim będzie Arena Grenady. Mamy na uwadze modernizacje boiska na Picassa, którą BOS planuje rozpocząć pod koniec sierpnia przez co możliwe, że 2 ostatnie kolejki przeniesiemy na sąsiadujący obiekt Arenę Strumykową. Nie ukrywamy że rozbudowa boiska na Picassa też jest naszym priorytetem, dlatego także i my musimy iść na jakieś ustępstwa. Dodatkowo możemy wam zdradzić, że dyrekcja szkoły na Grenady również rozmawia z miastem o możliwości modernizacji boiska, więc jest duże prawdopodobieństwo że za rok nową nawierzchnię będziemy mieć też na woli.

Zgodnie z zaleceniami pomiędzy spotkaniami przewidujemy 15 minut przerwy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami rozgrywek.

Aby utrzymać liczbę 50-60 osób na boisku planujemy wpuszczać na nie tylko zawodników grających – niestety nie będzie miejsca dla kibiców, kolegów czy rodzin. Nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć a też nie chcemy narażać się na jakieś mandaty czy upomnienia.

WPISOWE! Wszystkie drużyny już wiedzą ile powinny zapłacić, chcąc wziąć udział w Lidze Fanów. Bardzo prosimy, by pieniądze wpłacać PRZED startem sezonu, albowiem z racji dużej liczby drużyn, potrzebujemy zdecydowanie więcej środków „bazowych". Jeśli jakaś ekipa nie jest w stanie uiścić wpisowego do 18 czerwca, to czekamy na kontakt zwrotny w celu ustalenia kolejnej daty.

Każdy zawodnik przed wejściem na boisko będzie musiał zdezynfekować swoje dłonie – odpowiednie środki czystości będą na Was czekały w stosownym miejscu. Kolejna zmiana jest taka, aby do organizatorów podchodził tylko kapitan danej drużyny. Nie twórzmy niepotrzebnych zbiorowisk czy skupisk i unikajmy koncentracji przy stoliku sędziowskim lub namiocie organizacyjnym. Dodatkowo po skończonym spotkaniu starajmy dziękować sobie w sposób jak najmniej inwazyjny. Wiemy, że nie jest to najbardziej komfortowa sytuacja, ale musimy się trzymać reżimu sanitarnego, bez względu na to jaki mamy do niego stosunek zatem zamiast podania ręki róbmy tzw. żółwika :-)

Planujemy aby po 2 kolejce Terminarz w Lidze Wakacyjnej został opublikowany już na stałe tzn. będziecie już wiedzieli z kim gracie do końca sezonu, w jakich godzinach i na którym boisku. Jeżeli macie jakieś propozycje lub wskazówki co do terminarza ( jakieś wyjazdy integracje, imprezy itp. ) to oczywiście jak najszybciej je do nas wysyłajcie, bo później zmiana może być praktycznie niemożliwa.

Zgodnie z zapowiedziami w Lidze Wakacyjnej zaprezentujemy wam lada chwila nowego partnera rozgrywek czyli znane wszystkim Zakłady Bukmacherskie FORTUNA. Wszystkie szczegóły współpracy opiszemy w jutrzejszym artykule. Liczymy że nowe nagrody zmobilizują was wszystkich do czynnego udziału w cotygodniowym FANTYP-ie przez co, co kolejkę będziemy mieć przynajmniej 100 graczy.

W czasie trwania rozgrywek Wakacyjnych będziemy mieli możliwość przetestowania nowej strony internetowej, nowych funkcjonalności, zrobienia zdjęć profilowych wszystkim zawodnikom, a zweryfikujemy także możliwość wprowadzania wyników i statystyk on-line. Sama witryna w części administracyjnej jest już zarobiona a co tydzień będziecie widzieć kolejne efekty całej modernizacji od strony frontowej. Na pierwszą kolejkę idziemy jeszcze ze starą stroną ale ze względu na wspólną bazę będzie można się pomalutku przełączać.

Obecnie jesteśmy na etapie konfiguracji naszej strony internetowej, by przygotować ją na letnią edycję rozgrywek. Wprowadzamy też do bazy składy Waszych drużyn i bardzo prosimy, byście wypełnione formularze przysyłali nam jak najszybciej. Teraz jest odpowiedni moment, by zająć się tego typu sprawami, tym bardziej, że do wprowadzenia będzie pewnie setka zawodników! Bardzo ułatwiłoby nam sprawę, gdybyście zaznaczali w owych formularzach kto jest w drużynie bramkarzem, jak również którzy gracze będą debiutowali w Lidze Fanów. Z góry dziękujemy za współpracę - Skład można również podesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Gala rozdania nagród za sezon 2019/2020 jak również za Ligę Wakacyjną zostanie połączona i planujemy ją zrobić w pierwszy weekend września. Szczegóły podamy między lipcem a sierpniem.

I na razie chyba tyle. Już w tym tygodniu będą się pojawiać premierowe artykuły, jak zapowiedź czy konkurs typerski FANTYP. Tym samym zarówno nasza strona www, jak i Facebook, Instagram czy YouTube rozpoczynają proces wchodzenia na najwyższe obroty. Zachęcamy Was, by aktywnie uczestniczyć w życiu naszych rozgrywek, a chcąc być ze wszystkim na bieżąco nie zapomnijcie dołączyć do grona naszych facebookowych czy instagramowych followersów. Na pewno na tym nie stracicie! ;)

LIGA FANÓW POWRACA!

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 0

1 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
5 1

3 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
6 1

4 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 1

5 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 1

6 LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi