Wczytuję...

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

PREZENTACJA PROFILI DRUŻYNOWYCH NA FACEBOOK - NAGRODA!

15
Cze

Przez ostatni okres przedstawialiśmy Wam  profile społecznościowe drużyn uczestniczących w Lidze Fanów. I uznaliśmy, że to idealny moment, by powoli rozpocząć zabawę na najpopularniejszy z nich. Jakie są zasady, co można wygrać i do kiedy to trwa znajdziecie w poniższym artykule. 

PREZENTACJA PROFILI DRUŻYNOWYCH NA FACEBOOK - NAGRODA!

Media społecznościowe stanowią w ostatnich latach źródło ogromnych ilości informacji, są ważnym kanałem komunikacji między-ludzkiej, wymiany myśli, poglądów, opinii, wyznaczają też nowe trendy. Skalę zjawiska najlepiej obrazują liczby nawet w Lidze Fanów, gdzie ponad 40 drużyn posiada swój własny Fan Page. Postanowiliśmy, że damy Wam możliwość wybrania, który z nich najbardziej Wam się podoba. A dla zwycięzców będzie przewidziana atrakcyjna nagroda!

Prezentacja Waszych profili drużynowych trwa od maja. Zrobiliśmy to nie tylko po to, by wypełnić sobie czas w tym trudnym okresie, ale też chcieliśmy spowodować, byście jeszcze lepiej poznali siebie nawzajem - zwłaszcza, że chociaż na boisku często jesteście dla siebie rywalami, to łączy Was wspólna pasja do futbolu. Mamy nadzieje że nikogo nie pominęliśmy i wszystkie strony doczekały się swoje prezentacji. A żeby całą akcję urozmaicić, postanowiliśmy że drużyna która pod swoim postem z prezentacją profilu uzyska do końca sierpnia największą ilość polubień i tzw. lajków, otrzyma atrakcyjny upominek. Nie będzie to piłka, voucher czy puchar a drewniana patera w formacie A3 wraz wygrawerowanym zdjęciem drużynowym! Liczymy że zmobilizujecie swoich znajomych, udostępnicie w świat naszą publikację i tym samym dobrze zareklamujcie rozgrywki Ligi Fanów. Obecnie na prowadzeniu jest ekipa OldBoys Derby ze 135 lajkami, ale walka tak naprawdę dopiero się rozpoczyna. Sami jesteśmy ciekawi która drużyna jest najbardziej medialna w sieci i będzie to doskonała okazja, by się o tym przekonać. Pamiętajcie że liczą się tylko polubienia na profilu facebookowym Ligi Fanów.

Dodatkowo liczymy, że tym sposobem zmobilizujemy Was, byście w przyszłości regularnie udostępniali nasze cotygodniowe materiały ligowe jak relacje, zapowiedzi, Plusy i minusy czy TOP 6. W końcu Liga Fanów to nasze wspólne dzieło i razem powinniśmy dbać o to, by o tych rozgrywkach było w sieci jak najgłośniej i jak najwięcej. Oczywiście tylko w pozytywnym kontekście :)

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 0

1 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
5 1

3 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
6 1

4 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 1

5 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 1

6 LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi