Wczytuję...

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

#GOTOWIDOPOMOCY!

01
Cze

Czy braliście już udział w akcji #GOTOWIDOPOMOCY? Czy wiecie jak zostać wolontariuszem i jak pomóc warszawskim seniorom w czasie pandemii? Zapraszamy wszystkich do zapoznana się z podstawowymi informacjami i przede wszystkim - zachęcamy do czynnego udziału!

#GOTOWIDOPOMOCY!

 

#GOTOWIDOPOMOCY to pierwsza kompleksowa akcja pomocy w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie pandemii Koronawirusa. Legia Warszawa zaprasza do udziału w niej wszystkie firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Centrum i zapleczem akcji jest Stadion Legii. Odpowiedzialność społeczna to część misji Legii Warszawa, ale również Ligi Fanów, która ostatnio sama dołączyła do szlachetnej akcji, a wcześniej czyniła to wielokrotnie. W obliczu jednego z największych wyzwań cywilizacyjnych współczesnej historii, znów zabraliśmy się do roboty i już kilkukrotnie rozwieźliśmy obiady po kilku warszawskich dzielnicach. Obecnie zapraszamy wszystkich, którzy w ramach solidarności międzypokoleniowej mogą zaangażować się w pomoc seniorom. Łączmy siły aby razem stworzyć kompleksowy program pomocowy skierowany do osób starszych, najbardziej narażonych w okresie epidemii.

Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w czasie pandemii ?
Zadzwoń: 8009 1916 0

Chcesz zostać wolontariuszem i wesprzeć seniorów ?
Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Możesz pomóc jako firma lub instytucja ?
Dołącz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 0

1 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
5 1

3 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
6 1

4 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
2 1

5 LIGA

Kolejka 3
Wybierz kolejkę:
0 1

6 LIGA

Kolejka 3

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi