Wczytuję...

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!

Ligowicze potrzebujemy waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! Jak można nas wesprzeć dowiecie się w załączonym artykule.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!
FORTUNA Z LIGA FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

CO DALEJ Z LIGĄ FANÓW - WARIANTY DOKOŃCZENIA SEZONU!

19
Mar

Ligowicze wiemy, że w obecnej sytuacji jaka panuje w kraju i na świecie część z Was w ogóle nie myśli o sporcie. Ale jako organizatorzy przedsięwzięcia, w którym bierze udział aż 90 zespołów, czujemy się w obowiązku by poinformować Was, jak widzimy najbliższą przyszłość naszych rozgrywek. Wiadomo - wszystko może się szybko zmienić, aczkolwiek tli się w nas jeszcze mała nadzieja, że druga część sezonu piłkarskiego 2019/20 zostanie normalnie dokończona. Tym bardziej, że ze względu na 20-lecie Ligi ta edycja miała być wyjątkowa. Planowaliśmy przyjąć 100 zespołów na rundę wiosenną, do tego oddać nową stronę internetową czy też stworzyć podwaliny pod udział naszej reprezentacji w Pucharze Polski. No ale jest jak jest i wszyscy musimy się do tej nowej rzeczywistości przyzwyczaić.

CO DALEJ Z LIGĄ FANÓW - WARIANTY DOKOŃCZENIA SEZONU!

Pierwotnie informowaliśmy, że być może uda się wystartować z rundą wiosenną 5 kwietnia. Ale nie ma się co oszukiwać - nic z tego nie będzie. Tak naprawdę zostały już tylko dwa możliwe warianty:

WARIANT 1

 • 19 kwietnia - Start rozgrywek
 • 14 czerwca - Zakończenie rozgrywek
 • 27 czerwca - Gala rozdania nagród

W tej konfiguracji będziemy rozgrywać mecze w każdą niedzielę (nawet w weekend majowy - 3 maja) i to jedyne rozwiązanie, dzięki któremu skończylibyśmy grać przed wakacjami. Dodatkowo w weekend 21 czerwca rozegralibyśmy turniej dla drużyn z LF, w którym do wygrania będzie przepustka na mistrzostwa Polski w mini futbolu. Ten scenariusz wydaje się być prawdopodobny z punktu widzenia sportowego oraz organizacyjnego, ale nie wszystko zależy w nim od nas.

WARIANT 2

 • 3 maja - Start rozgrywek
 • 28 czerwca - Zakończenie rozgrywek
 • 3 lipca - Gala rozdania nagród

W tym wariancie również będziemy rozgrywać mecze w każdą niedzielę (nawet w weekend majowy - 3 maja). Ta konfiguracja zarówno dla nas jak i dla Was byłaby sporem wyzwaniem, ale tylko wspólnymi siłami bylibyśmy w stanie osiągnąć cel. W przypadku wyłonienia ostatniej drużyny która reprezentowała by nas na Mistrzostwach Polski Play Areny, turniej dla drużyn z Ligi Fanów odbyłby się 5 lipca. Niestety w przypadku tego wariantu możemy nie zdążyć zgłosić się i przygotować reprezentacji Ligi Fanów do udziału w Pucharze Polski - tutaj wszystko monitorowalibyśmy na bieżąco.

WARIANT 3 którego na obecną chwilę nie bierzemy pod uwagę, to brak możliwości dokończenia rozgrywek, co oznaczałoby zakończenie sezonu z danymi i statystykami z rundy jesiennej. Liczymy że tan czarny scenariusz jednak się nie sprawdzi i zarówno polska Ekstraklasa jak i Liga Fanów wyjdą z tej nierównej walki zwycięsko.

Bez względu na to, jak to się wszystko skończy, pamiętajcie - skupcie się teraz na domowej kwarantannie, bo nie możemy pozwolić, by wirus się rozprzestrzeniał. Piłka nożna to coś, czego nam wszystkim w tym momencie bardzo brakuje, ale o tym będziemy myśleć za jakiś czas. W końcu są sprawy ważne i ważniejsze. Wszystkich Was pozdrawiamy, mamy nadzieję że i Wy i Wasze rodziny w pełnym zdrowiu przetrwacie ten trudny okres. I że już niedługo znowu będzie nam dane spotkać się na zielonej murawie.

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 1

1 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

2 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
1 0

3 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

5 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

6 LIGA

Kolejka 4

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi