Wczytuję...

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!

Ligowicze potrzebujemy waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! Jak można nas wesprzeć dowiecie się w załączonym artykule.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!
FORTUNA Z LIGA FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

ZAGRAJ MECZ SPARINGOWY!

18
Lut

Start rundy wiosennej w Lidze Fanów coraz bliżej, a żeby dobrze się do rozgrywek przygotować, trzeba grać. W związku z tym mamy dla Was propozycję wzięcia udziału w organizowanych przez nas sparingach, pod roboczą nazwą „Liga Sparingowa".

ZAGRAJ MECZ SPARINGOWY!

Planujemy aby mecze towarzyskie odbyły się w dniu 15 marca i zostały rozegrane na boisku przy ul. Grenady 16 w godzinach 10:00 - 18:00. Szczegółowy harmonogram gier ustalany będzie na bieżąco, w zależności od zainteresowania drużyn. Czas trwania spotkania to 2x25 minut. Sam sparingpartner dobierany jest przez organizatora Ligi Fanów!

Koszt gry od jednego zespołu wynosi 120zł. W cenę sparingu wchodzi wynajem boiska, obsługa sędziowska, organizacyjna, zdjęcia oraz woda.

Drużyny chętne do rozegrania sparingu prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Po otrzymaniu zgłoszenia i wpisaniu na sparing wyślemy potwierdzenie z prośbą o przedpłatę 100 zł z tytułu rozegrania sparingu. Oferta gry sparingowej przewidziana jest nie tylko dla drużyn uczestniczących w Lidze Fanów, ale również dla zespołów obecnie grających w konkurencyjnych rozgrywkach. Główną ideą Ligi Sparingowej jest konfrontacja zespołów z rożnych klas rozgrywkowych i weryfikacja swoje formy przed startem wiosny. Dodatkowo liczymy że są w Warszawie ekipy, które zastanawiają się nad zmianą Ligi lub nie wiedzą, gdzie poczynić pierwsze szlify w amatorskiej piłce, dlatego nasza inicjatywa powinna Wam w tym pomóc.

Zachęcamy to udostępnienia posta na Facebooku ( TUTAJ ) - może ktoś z Waszych znajomych będzie chciał sprawdzić się w meczu sparingowym, zapoznać z rozgrywkami Ligi Fanów i może do nas w przyszłości dołączyć.

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 1

1 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

2 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
1 0

3 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

5 LIGA

Kolejka 4
Wybierz kolejkę:
0 0

6 LIGA

Kolejka 4

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi