Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW w lato? Tak to nie pryma aprilis! Sprawdź szczegóły, zgłoś drużynę, wejdź do gry. Startujemy już 14 czerwca.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

WIOSNA 2020 - KIEDY WRACA LIGA FANÓW?

09
Lut

W styczniu w powodzeniem zorganizowaliśmy Turniej Noworoczny oraz Halowy Puchar Fanów. W lutym trochę odpoczywamy, ale już myślami jesteśmy przy rundzie rewanżowej. W marcu ruszamy pełną parą z rundą wiosenną najlepszej ligi szóstek w Polsce! Czas by przedstawić Wam nasz plan działania.

WIOSNA 2020 - KIEDY WRACA LIGA FANÓW?

Kluczowa informacja to oczywiście start drugiej części sezonu - planujemy rozpocząć granie 22 marca. Rozgrywki zakończymy 7 czerwca, natomiast wolne weekendy, które już możecie sobie wpisać w kalendarze to Święta Wielkanocne oraz długi weekend majowy (3 maja). Jeśli chodzi o uroczyste zakończenie, to tutaj trwa jeszcze dogrywanie terminów, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, iż nastąpi ono 19 czerwca. Na razie nie wiemy czy gala odbędzie się tradycyjnie w Sport Barze czy może na stadionie Legii - jesteśmy bowiem na etapie podpisywania umowy licencyjnej ze stołecznym Klubem i wiele aspektów tej współpracy będzie dopiero negocjowana. Ale jeśli tylko coś się w tej sprawie wyjaśni, natychmiast damy Wam znać. Jeśli chodzi o wpisowe, to pozostaje ono na identycznym poziomie co jesienią. Uzgodnioną kwotę należy wpłacić do 17 marca!

 

BANER WPISOWE 3


Na wstępie musimy Wam jeszcze wspomnieć, o dwóch innych ważnych datach. Pierwsza to 14 czerwca, kiedy odbędzie się mini turniej dla drużyn z Ligi Fanów, w którym główną nagrodą będzie wyjazd na eliminacje Mistrzostw Polski PlayAreny. Zagra w nim 12 drużyn ( 3, 4, 5 drużyna z Ekstraklasy, 1, 2, 3 drużyna z 1 ligi i każdy mistrz pozostałych poziomów zaawansowania), gdzie jedynie zwycięzca zgarnie przepustkę do kolejnej fazy. Tutaj również szczegóły opiszemy Wam wkrótce.

Druga data to 28 czerwca - wtedy z kolei planujemy organizację kolejnej edycji Pucharu Fanów, gdzie będziecie mogli wywalczyć przepustkę na Puchar Polski PlayAreny. Liczba miejsc na te zawody będzie ograniczona, dlatego im szybciej zgłosicie chęć udziału, tym lepiej. Co do samych eliminacji Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, to prawdopodobnie wszystko odbędzie się na początku lipca, jakkolwiek dokładne daty poznamy dopiero w połowie marca. Jeżeli jednak macie nadzieję, że wywalczycie sobie jedną z przepustek, to już dziś pomyślcie o takim rozplanowaniu sobie wakacji, by nie stracić okazji na udział w tych zawodach.

Ale wróćmy już bezpośrednio do startu rundy wiosennej LF. Wiemy, że część z Was nie może się już doczekać pierwszego gwizdka i chętnie sprawdzilibyście swoją formę po kilku miesiącach przerwy. Jeżeli pogoda pozwoli i będzie sporo chętnych, to wzorem poprzednich lat chcemy zorganizować Ligę Sparingową, która odbyłaby się tydzień przed startem wiosny. Tutaj także czekamy na sygnał od Was, bo żeby całość doszła do skutku potrzebujemy przynajmniej kilkunastu zespołów. Tylko wtedy organizacja boiska, sędziów i osób obsługujących spotkania będzie miała sens. Koszt Ligi Sparingowej to jedynie 120zł od drużyny.

Nie można wykluczyć, że wiosną uruchomimy też kolejny poziom rozgrywkowy! Mamy kilka nowych drużyn na horyzoncie i bierzemy pod uwagę stworzenie ligi jednorundowej. Brakuje nam już tylko kilku ekip, a gdyby udało się zebrać łącznie 10, to wiecie co by to oznaczało - 100 drużyn w Lidze Fanów! Jeśli więc macie znajomych, którzy szukają dla siebie piłkarskiej przystani od marca, to dajcie im znać o naszej inicjatywie.

Sporo ciekawych informacji mamy również odnośnie obydwu boisk. Otóż w wakacje planowana jest modernizacja obiektu przy Picassa! Boisko ma zostać powiększone, ma się pojawić również nowa murawa i niewykluczone, że będziemy mieli do dyspozycji aż trzy sektory. Podobno rozpatrywany jest też scenariusz, gdzie boisko zostanie na tyle poszerzone, że zmieszczą się nawet cztery sektory, aczkolwiek w tej kwestii decyzja jeszcze nie zapadła. Bez względu na to w jaki sposób obiekt zostanie zrewitalizowany, na pewno wszyscy poczujemy jeszcze większy komfort z jego użytkowania. Co zaś się tyczy Estadio Grenady to tutaj mamy zamiar oczyścić boisko z granulatu, którego niestety jest za dużo i który nie ułatwia kontroli nad piłką. Dlatego szukamy chętnych, którzy w jakiś weekend pomogliby nam pozbyć się chociaż części tej czarnej substancji.

Co jeszcze? Dobra informacja odnośnie FATYPa - jego nowym sponsorem została firma bukmacherska FORTUNA! Oznacza to dodatkowe, cotygodniowe nagrody dla najlepszych typerów w postaci doładowania PLN na konto w Fortunie. Więcej szczegółów podamy Wam w oddzielnym artykule. Jak zwykle przypominamy również o naszym partnerze technicznym, firmie ZINA - wszyscy uczestnicy na hasło Liga Fanów mają 30% rabatu na cały asortyment znajdujący się w salonie mieszczącym się przy Grochowskiej 60. Najtańsza wersja koszulki z numerem i nadrukiem to koszt rzędu 45-50 zł, więc może warto zainwestować w nowe szaty przed nową rundą? No i jeszcze jedna ważna sprawa – planujemy powołać do życia Reprezentację Ligi Fanów! Będzie się ona składała z zawodników niezwiązanych z jakimikolwiek klubami, albowiem docelowo chcielibyśmy wystąpić w Pucharze Polski! Tę inicjatywę podpatrzyliśmy od zaprzyjaźnionej Nocnej Ligi Halowej, która regularnie gra w tych zmaganiach i to z sukcesami. A przecież w Lidze Fanów jest mnóstwo świetnych graczy, którzy mogą stworzyć mieszankę wybuchową. Powołania oraz pierwsze zgrupowanie kadry prawdopodobnie już na początku kwietnia!

No i cóż - na razie tyle oficjalnych komunikatów. Czekamy na Wasze potwierdzenia dotyczące udziału w rundzie wiosennej i mamy nadzieję, że wszystkie zespoły zachowają się honorowo i przystąpią do drugiej części sezonu. Wiemy że niektóre ekipy mają problemy kadrowe i tutaj trzeba dobrze przemyśleć sprawę, byście nie narobili kłopotów sobie i nam i przeciwnikom. Dlatego podejdźcie do sprawy rzeczowo, dajcie znać jakie są Wasze plany, a w razie decyzji że jednak odpuszczacie, poinformujcie nas odpowiednio wcześniej. Będziemy mieli jeszcze trochę czasu na reakcję. A w razie jakichkolwiek pytań związanych z tym co właśnie przeczytaliście - czekamy na kontakt!

Liga Fanów wraca do gry!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi