Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW w lato? Tak to nie pryma aprilis! Sprawdź szczegóły, zgłoś drużynę, wejdź do gry. Startujemy już 14 czerwca.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

HALOWY PUCHAR FANÓW 2020 - TERMINARZ, GRUPY!

21
Sty

To już 12 edycja Turnieju Halowego i po raz 12 spotykamy się w Białołęckim Ośrodku Sportu! Mimo zmiany formuły rozgrywek (z grupami eliminacyjnymi i finałowymi), liczyliśmy na zgłoszenie nawet 25 drużyn. Ostatecznie udało się uzbierać 20 ekip. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 5 grup i już teraz możecie sprawdzić kto z kim zagra i jakie ma szanse na zdobycie trofeum!

HALOWY PUCHAR FANÓW 2020 - TERMINARZ, GRUPY!

Nie ukrywamy, że z uwagi na bardzo intensywny okres turniejowy w całej Polsce, nie łatwo było nam zebrać pełną pulę zespołów. Ostatecznie stanęło na 20 drużynach. Zawsze stawiamy sobie ambitne cele i do tej pory udawało nam się je realizować, no ale niestety - w tym roku było wyjątkowo ciężko. Szkoda że na parkiecie nie zobaczymy stałych bywalców, takich jak Agresywni Ochota, Przecinaki, RAMIS, Florian, FC Wilanów, Piwkarzyki Tychy, Bomba Team, Joker Mława czy Marckus Stawiguda ale niestety termin zawodów nie pozwolił im się u nas pojawić. Mamy natomiast kilku debiutantów jak, Elektrycy, Red Stars, KRYMAR Białystok, Cafe Futbol, MAGSTA Garwolin, Drewniaki, ART DAN Baboszewo i liczymy że ktoś z nich przejmie pałeczkę Czarnego Konia lub postara się wygrać całe zawody. Podział grup znajdziecie na obrazku - wystarczy kliknąć na grafikę, aby ją powiększyć. Stawki zostały podzielone i ustalone zgodnie z Waszymi propozycjami meczowymi. I chyba możemy śmiało stwierdzić, że wszystko udało się tak podzielić, że każdy z Was będzie zadowolony.

12 edycja będzie się dość znacząco różnić od wcześniejszych, ponieważ postanowiliśmy, że w Halowym Pucharze Fanów wystąpi mniej zespołów niż zawsze i podzielmy rozgrywki na grupy eliminacyjne i finałowe. Na początek zespoły zostaną podzielone na 5 grup eliminacyjnych ( 2 grupy w sobotę i 3 grupy w niedzielę ) z których tylko dwa najlepsze teamy awansują do grupy finałowej. W dwóch grupach finałowych będziemy mieć wówczas po 5 drużyn, z których do półfinału promocję uzyskają po dwie najlepsze zespoły. Cała zmiana ma na celu podnieść poziom sportowy wszystkich spotkań, dać więcej gry na parkiecie, jak również ograniczyć przypadek. Czy to się sprawdzi? Zobaczymy. Wszystkie spotkania w grupach eliminacyjnych będą trwać 1x20 minut a w grupach finałowych i fazie pucharowej 1x15 minut.

Zawody nie zmieniają swojego miejsca docelowego - jak zwykle będzie nim hala na warszawskim Tarchominie, mieszcząca się przy ulicy Strumykowej 21 nadzorowana przez Białołęcki Ośrodek Sportu. Obiekt posiada świetny parkiet, wygodne i pojemne trybuny, szatnie z prysznicami, duży parking. Wszystkie spotkania podobnie jak w zeszłym roku zostaną rozegrane w jeden weekend a plan gier wygląda następująco :

25.01.2020 - sobota w godz. 16:00 - 20:30 - grupa eliminacyjna A, B,
  26.01.2020 - niedziela w godz. 07:30 - 13:30 - grupa eliminacyjna C, D, E

  26.01.2020 - niedziela w godz. 14:00 - 20:00 - grupa finałowa F i G
  26.01.2019 - niedziela od godz. 20:00 - półfinały, 3 miejsce, FINAŁ

▶ Szczegółowy harmonogram gier i drabinka pucharowa - TUTAJ

Regulamin Turnieju - TUTAJ

Wydarzenie na Facebooku - TUTAJ

Prosimy abyście stawili się na pierwszy swój mecz przynajmniej 40 minut przed gwizdkiem sędziego i odebrali klucze od szatni. Przypominamy również o przeczytaniu regulaminu, bo jego nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania. Poza tym pozwoli to uniknąć zgrzytów na samych zawodach. Jeśli chodzi o formularz zgłoszeniowy, to wszystko uzupełnicie na miejscu. Przypominamy również, że na obiekcie sportowym (hala, szatnia) nie spożywamy alkoholu i nie palimy papierosów. Z kolei wszystkie kurtki, wyjściowe buty pozostawiamy w szatni.

Zachęcamy Was też do naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje (przy pomocy powiadomień) odnośnie zwycięzców grup czy spraw organizacyjnych. Oczywiście liczymy również, że zaprosicie do wydarzenia swoich znajomych, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco. W tej edycji zadbamy także o wyniki na żywo – rezultaty będą wprowadzane w specjalnym artykule od razu po zakończeniu spotkania. Sam artykuł pojawi się najpóźniej w piątek, zaraz przez startem całej imprezy.

Zrobimy co w naszej mocy, by rozgrywki jak co roku stały na najwyższym poziomie organizacyjnym. Każdy mecz będzie obsługiwało dwóch profesjonalnych arbitrów, będziemy robili zdjęcia z całego turnieju, będą wywiady, darmowa woda i energetyki LFC, no i oczywiście atrakcyjne nagrody - nagroda główna dla zwycięzcy to czek na 3000 PLN w gotówce.

Na koniec wszystkim życzymy powodzenia, chociaż zdajemy sobie sprawę, iż wszyscy wygrać nie możecie. Ale taki jest sport. Mamy nadzieję, iż zapamiętacie sobie ten turniej jako najbardziej prestiżowe Rozgrywki Halowe w Polsce. My zadbamy więc o organizację, a Wam pozostanie jedynie skupić się na grze. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto w Stolicy!

Białołęcki Ośrodek Sportu i Liga Fanów zapraszają!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi