Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW w lato? Tak to nie pryma aprilis! Sprawdź szczegóły, zgłoś drużynę, wejdź do gry. Startujemy już 14 czerwca.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

ZNAMY GRUPY WARSAW CUP 2020!

02
Sty

Znamy już grupy 4 edycji Turnieju Noworocznego - WARSAW CUP! W ich skład wejdzie łącznie 60 zespołów, podzielonych  między 12 grup . Drużyny z kilkudziesięciu polskich miast już w ten weekend zawitają do Strefy Sportu i to będzie jedyna taka okazja dla wielu z Was, by zobaczyć jak grają ekipy z całego kraju i móc się z nimi skonfrontować. Kliknijcie w grafikę i sami sprawdźcie jak to wszystko wygląda.

ZNAMY GRUPY WARSAW CUP 2020!

Zacznijmy od najważniejszego, czyli terminarza. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 12 grup. Sześć zostanie rozegranych w niedzielę od 12:30 do 21:30, kolejne sześć między 8:00 a 17:00 w poniedziałek - wszystko będzie się odbywało na dwóch boiskach równolegle. Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. Od 17:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Wszystkie mecze będą trwały 15 minut. Podział grup znajdziecie na obrazku, wystarczy kliknąć na grafikę i zostanie ona automatycznie powiększona.

- Dokładna rozpiska godzinowa kto z kim gra i o której - TUTAJ

- Drabinka Pucharowa - TUTAJ

- Regulamin Turnieju - TUTAJ

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 30-35 minut wcześniej. Od razu po wejściu na obiekt znajdziecie nasze stanowisko organizatorskie. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, etc). Szatnie będą ogólnodostępne i będą się mieściły w budynku niemal sąsiadującym z obiektem, dlatego niech służą one wyłącznie do przebrania - radzimy nie zostawiać tam jakichkolwiek drogocennych rzeczy. Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Wokół boisk będą krzesełka i ławki, gdzie wygodnie będziecie mogli oglądać pozostałe spotkania. Czas w Strefie Sportu uprzyjemni Wam muzyka. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, a po zakończeniu zmagań pojawi się także materiał video. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie - nie będzie zawiedziony!

Zachęcamy Was do dołączenia naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo to dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje przy pomocy powiadomień odnośnie wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim wszystkich spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE (609-021-030 lub 501-162-400) do nas. Uszanujmy czas innych!

Walczycie o 3 vouchery do sklepu ZINA o wartości 1500, 1000 i 500 PLN! Nie zabraknie także okazałych pucharów, statuetek, medali a przede wszystkim ogromnej satysfakcji z udziału w jednej z największych imprez pod balonem w Polsce.

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto. DO ZOBACZENIA!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi