Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW w lato? Tak to nie pryma aprilis! Sprawdź szczegóły, zgłoś drużynę, wejdź do gry. Startujemy już 14 czerwca.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

ZAGRAJ 4.EDYCJI WARSAW CUP!

22
Lis

Rok temu graliśmy między Świętami a sylwestrem, ale teraz na Turniej Noworoczny zapraszamy Was w pierwszy weekend stycznia. Chociaż data się zmieniła, to wszystko inne pozostało na tym samym poziomie. Miejsce, organizacja, nagrody, klimat - to wszystko gwarantujemy Wam już za niecały miesiąc. Rozpoczynamy zapisy do czwartej edycji WARSAW CUP, a zapraszają Nocna Liga Halowa i Liga Fanów. Chyba wiecie, co to oznacza! :)

ZAGRAJ 4.EDYCJI WARSAW CUP!

Odkąd prowadzimy tę imprezę praktycznie zawsze uczestniczy w niej maksymalna liczba 60 drużyn - i to nie jest przypadek. Jeśli bowiem ktoś szuka najlepszych imprez piłkarskich, organizowanych z rozmachem i profesjonalizmem, to wie, że może je znaleźć właśnie u nas. Dlatego nie mamy wątpliwości, że chociaż zmieniła się data naszej corocznej imprezy i tym razem zagramy 5 i 6 stycznia (6 stycznia Święto Trzech Króli - wole od pracy!) to Waszych planów to nie zmieni i znowu stworzymy 12 grup po pięć zespołów. Obiecujemy Wam świetną zabawę, a w porównaniu do poprzedniej edycji warunki uczestnictwa w Strefie Sportu będą jeszcze lepsze niż wtedy. Do użytku został już oddany nowy parking, są odnowione szatnie z prysznicami, poprawił się też dojazd. Nie wspominamy oczywiście o jakości sztucznej nawierzchni, która nie ma sobie równych w okolicy. Tutaj aż przyjemnie się wywrócić ;)

Tak jak wspomnieliśmy - chcemy stworzyć grupy 5-zespołowe, by było dużo gry, a to ma zapewnić nie tylko liczba drużyn, ale też czas jednego spotkania, który będzie wynosił 15 minut. Nie martwcie się o terminarz - wszystko dopasujemy tak, by każdy czuł się usatysfakcjonowany, a zespoły z daleka nie musiały przyjeżdżać do nas dwa razy.

  GWARANTUJEMY

 • Zapowiedzi i podsumowania
 • Prezentację każdej ekipy w wydarzeniu turniejowym
 • Ilość miejsc: planowo - 60 (12 grup po 5 zespołów)
 • Czas gry: każdy mecz 1x15 minut
 • Termin: 5-6 stycznia 2020
 • System: 5+bramkarz
 • Boisko: wymiary 40x28 metrów
 • Licencjonowanych sędziów z PZPN
 • Wyniki on-line
 • Spikera prowadzącego i muzykę w trakcie spotkań
 • Kompleksową fotorelację i videorelację z przebiegu całej imprezy
 • Każda drużyna ma zagwarantowane rozegranie 4 meczów grupowych
 • Darmową wodę 
 • Rywalizację amatorskich drużyny z całej Polski
 • Atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnera - Legię Warszawa, ekskluzywne puchary, medale i statuetki - pula nagród ponad 8.000 PLN
 • Wpisowe: 430 zł od drużyny
 • Zgłoszenia: do 1 stycznia 2020
 • Zniżki ( 30% ) do sklepu ZINA dla wszystkich uczestników turnieju
 • Lokalizacja: Strefa Sportu w Warszawie - doskonały balon termiczny, najwyższej jakości trawa z certyfikatem FIFA, trybuny, szatnie z prysznicami, duży parking.

 HARMONOGRAM TURNIEJU

▶ 05.01.2020 - niedziela w godz. 12:00 - 21:00 - grupa A, B, C, D, E, F
▶ 06.01.2020 - poniedziałek w godz. 8:00 - 17:00 - grupa G, H, I, J, K, L
▶ 06.01.2020 - poniedziałek od godz. 17:00 - 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, FINAŁ z 3 drużyn.

Turniej przewidziany jest na niedzielę od godziny 12:00 do 21:00 i poniedziałek od 8:00 do 22:00 ((6 stycznia Święto Trzech Króli - wole od pracy!) Już w tym momencie mamy pewność uczestnictwa prawie 20 zespołów, więc nie warto czekać z rezerwacją miejsca. Wpisowe będzie ciut wyższe niż w latach poprzednich i wyniesie 430 PLN. Pamiętajcie, że w tej cenie macie pewność, iż otrzymacie wszystko to, co Wam obiecujemy. Dla wielu z Was to pewnie jedyna możliwość, by zmierzyć się z zespołami reprezentującymi różne miejsca w Polsce, bo tylko do nas przyjeżdżają ekipy ze Szczecina, Krakowa, Lublina, Stalowej Woli, Łodzi czy Białegostoku. Mamy nadzieję, że podobnie jak rok temu, także i teraz turniej przejdzie do historii jako najlepszy, największy i cieszący się największym uznaniem. Liga Fanów i Nocna Liga Halowa to sprawdzone marki, które zadowolenie uczestnika stawiają na pierwszym miejscu.

Specjalnie pod turniej zostało wystawione wydarzenie na Facebooku gdzie będziemy codziennie publikować i przestawiać zgłoszone drużyny jak również informować o wszelkich kwestiach organizacyjnych. Liczymy na to że dołączycie do wydarzenia - TUTAJ, weźmiecie udział, zaprosicie znajomych i udostępnicie je dalej. Z góry bardzo dziękujemy.

ZGŁOSZENIA

Tel. 609-021-030 (Rafał) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. 501-162-400 (Robert) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Zobacz video i sprawdź jak graliśmy w ostatnich latach:

 Do zobaczenia na Boisku!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi