Wczytuję...

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!

Ligowicze potrzebujemy waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! Jak można nas wesprzeć dowiecie się w załączonym artykule.

FORTUNA Z LIGA FANÓW!

Do grona naszych Partnerów dołączyły Zakłady Bukmacherskie FORTUNA! Jakie profity z tym są związane, co Wy jako uczestnicy, sympatycy zyskacie?

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LF!
FORTUNA Z LIGA FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

NAJLEPSZA SZÓSTKA - 4.KOLEJKA UZUPEŁNIAJĄCA

06
Lis

Przedstawiamy najlepszych z najlepszych w ramach 4 uzupełniającej kolejki Ligi Fanów! Byli najszybsi, niesamowici, bezbłędni, byli po prostu bezkonkurencyjni Przed wami TOP 6 minionego weekendu i wybór najbardziej wartościowych graczy na każdym poziomie zaawansowania. Szczegóły naszej decyzji wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ci zawodnicy zostali wybrani do MVP znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do cotygodniowej analizy!

NAJLEPSZA SZÓSTKA - 4.KOLEJKA UZUPEŁNIAJĄCA

Przypominamy, że niżej wymienieni zawodnicy, jeśli chcą odebrać swoją nagrodę czyli bilet na najbliższy mecz domowy Legii Warszawa ( 9 listopada z Górnikiem Zabrze) proszeni są o kontakt z organizatorem w ciągu najbliższych 24h. Warunkiem otrzymania biletu jest posiadanie Karty Kibica.

I LIGA

TOMASZ STANISŁAWSKI – MIXAMATOR
W jednym z najlepszych meczów jakie oglądaliśmy w ten weekend na Grenady było starcie Mixamatora z Niezłomnymi. Mecz w którym było wszystko: walka , zwroty akcji i emocje do ostatniego gwizdka. My spośród zawodników, którzy mieli udział w tym spektaklu, wybraliśmy gracza, który przesądził o wyniku tego spotkania. Zespół z Ukrainy prowadził już trzema bramkami i gdy wydawało się, że Miksy nie podniosą się, to właśnie Tomek miał udział przy bramce, która dała nadzieję, że da się w tym spotkaniu coś ugrać. Idealne podanie przed pole karne, gdzie nie pozostało nic innego jak strzelić do pustej bramki. Miał też udział przy bramce dającej remis, gdzie ponownie wyłożył piłkę jak na tacy swojemu koledze z drużyny. Aktywny zarówno w defensywie jak i ofensywie, co w takich meczach jest niezwykle ważne, gdy wynik jest na styku. Zwieńczeniem dobrej gry była bramka ,która przypieczętowała zwycięstwo Mixamatora. Mamy nadzieję że Tomek potwierdzi swoją formę w następnych meczach i pomoże swojej drużynie w osiągnięciu jak najlepszej pozycji na koniec rundy jesiennej.

II LIGA B

ANDRZEJ MILEWSKI – FC RIVERS

FC Rivers radzą sobie w tym sezonie całkiem nieźle i duża w tym zasługa Andrzeja. Co prawda wystąpił do tej pory jedynie w 3 meczach, ale znacznie przyczynił się do tego, że Riversi w tych meczach zapunktowali. To jego bramki dały remis z niepokonaną do tej pory Truskawką i w minionej kolejce również był główną postacią pojedynku, tym razem z Deportivo. Dobrze bił stałe fragmenty gry, po których padły dwie bramki. Ogólnie miał udział w czterech z pięciu trafień swojego zespołu. Jednak nie tylko bramki zaważyły na wyborze Andrzeja. Ten zawodnik był cały czas pod grą, starał się być non stop w centrum boiskowych wydarzeń, walczył na całym placu o dobry wynik swojego teamu. Andrzej jest w bardzo dobrej formie, obecnie posiada najlepsze statystyki z całego zespołu i oby częściej pojawiał się na meczach, a wtedy być może Riversi będą mogli powalczyć o najwyższe cele.

III LIGA B

TYMOTEUSZ JEŻ – NAF GENDUŚ
Wszyscy pewnie zastanawiali się, który zawodnik dostanie miano MVP Łukasz Wirski czy Damian Talarek. Obaj napastnicy urządzili sobie ostre strzelanie, ale naszym zdaniem w tej kolejce bohaterem i zawodnikiem, który zrobił różnicę, a co najważniejsze, znacznie przyczynił się do tego, że jego drużyna zdobyła komplet punktów był Tymoteusz. Golkiper Gendusia bronił kapitalnie i widać było, że drużyna może na niego liczyć. Również bramkarz Niedzielnych spisywał się dobrze, więc naprawdę mieliśmy mocną rywalizację na tej pozycji i trzeba przyznać, że obaj mieli sporo pracy. Przy stanie 4:3 dla Gendusia sędzia wskazał na wapno. Do piłki podchodzi zawodnik Niedzielnych lecz Tymek okazuje się lepszy i broni karnego. W końcówce miał jeszcze kilka dobrych interwencji i po końcowym gwizdku mógł odbierać gratulacje od kolegów. Naprawdę świetne zawody a że inne mecze były raczej z gatunku do jednej bramki, to nasz wybór po zakończeniu kolejki był już dla nas oczywisty.

IV LIGA B

ANTON KLYMAK – COMPATIBL
Anton jest czołową postacią swojej drużyny. Jego obecność na boisku sprawia, że jesteśmy niemal pewni, że jego drużyna zakończy mecz z dobrym wynikiem a on sam zwieńczy swój występ z co najmniej paroma golami czy asystami. Nie inaczej było tym razem. W spotkaniu z Alfą był głównym aktorem tego pojedynku. Obrońcy rywala nie mogli sobie poradzić z tym szybkim zawodnikiem, a jego niebanalne umiejętności techniczne pozwoliły mu zakończyć zawody z dorobkiem pięciu bramek i dwóch asyst. Właściwie każdy kontakt z piłką tego zawodnika był potencjalnym zagrożeniem dla przeciwnika. Niby wiadomo, że warto wobec tego zawodnika zastosować ścisłe krycie, ale i tak Anton świetnie radzi sobie z rywalami. Łącznie brał udział w 7 z 9 bramek swojego zespołu, a jego osobisty rezultat spokojnie mógłby być dużo wyższy. Anton ma świetny instynkt strzelecki, dzięki czemu po ostatniej kolejce zajmuje pierwsze miejsce wśród najlepszych strzelców i drugie w klasyfikacji kanadyjskiej, a jego drużyna radzi sobie w lidze coraz lepiej.

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
2 0

2 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
2 0

3 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

4 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

5 LIGA

Kolejka 6
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 6

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi