Wczytuję...

KOORDYNATOR ROZGRYWEK

Jesteś dyspozycyjny w niedzielę, chcesz pracować w sporcie, lubisz piłkę nożną i masz lekkie pióro ? Zgłoś się na Koordynatora Rozgrywek Ligi Fanów.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOORDYNATOR ROZGRYWEK
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

DRUŻYNA TYGODNIA - ELITARNI GOCŁAW!

03
Paź

W krótkim tekście, gdzie trochę opowiedzieli nam o sobie, napisali: jesteśmy zespołem nieobliczalnym, czasami nawet dla samych siebie. Trafili w punkt, bo w meczach z ich udziałem trzeba być czujnym do ostatniego gwizdka. W kolejnej Drużynie Tygodnia przedstawiamy Wam ELITARNYCH GOCŁAW!

DRUŻYNA TYGODNIA - ELITARNI GOCŁAW!

W poprzednim sezonie zajęli ósme miejsce w trzeciej lidze. I zgodnie z tym co napisaliśmy na wstępie, szansa na trafienie wyników ich spotkań była bardzo niewielka. Chłopaki potrafili wygrać z zespołami aspirującymi do awansu, by za chwilę potknąć się na drużynie, która ledwo wiąże koniec z końcem. Tę edycje zaczęli podobnie. Najpierw porażka z Zakonem Bonifratrów, gdzie decydującego gola stracili w ostatnich sekundach, by siedem dni później w podobnych okolicznościach pokonać wyżej notowaną Wolską Ferajną. I coś nam się wydaje, że tak będzie w ich wykonaniu wyglądał cały sezon. Ale wcale nas to nie martwi – lubimy bowiem drużyny, w których meczach zawsze coś się dzieje. A bez wątpienia Elitarni do tego wąskiego grona należą od dawna.

Znakomita część tej drużyny przez wiele lat występowała w Lidze Fanów w innych zespołach, choćby w legendarnym NiHooYa czy Gocławiu. Pod obecną nazwą występują mniej więcej od 2017 roku. Wszystko zaczęło się od turnieju halowego na Pradze Południe, w którym zespół wygrał nie tracąc przy tym bramki. Wystąpili tam właśnie pod obecnym szyldem, a ponieważ poszło lepiej niż zakładali, to uznali że ta nazwa będzie im towarzyszyła dłużej. Od tego też momentu zaczęli coraz częściej odwiedzać lokalne turnieje, z mniejszymi i większymi sukcesami. Poza Ligą Fanów występują też w rozgrywkach w Ursusie. Tam sezony zwykle kończą na podium, ale jak sami twierdzą – w Lidze Fanów poziom jest dużo lepszy i to tutaj mogą swoje umiejętności wnosić na wyższy poziom. Poza tym lubią wyzwania, a tych nasze rozgrywki dostarczają im co tydzień.

Elitarni kolektyw tworzą nie tylko na boisku. Warto zauważyć, że aż pięciu zawodników z tego zespołu mieszka nawet nie tyle na jednym osiedlu, co w jednym bloku. Nie brakuje też rodzinnych koneksji - są bracia Długołęccy (Adam i Jacek), Głęboccy (Mariusz i Marcin), a tym mniej zorientowanym wydaje się często, iż więzy krwi łącza również Łukasza Girjotasa i Marcina Branowskiego. To chyba dwójka najbardziej rozpoznawalnych graczy Elitarnych, którzy grali w wielu ekipach i na których umiejętności zawsze można liczyć. Popularny „Joti" to król asyst, który nawet jak ma pustą bramkę, to wciąż szuka lepiej ustawionego kolegi. Z kolei „Cinek" grał już chyba na wszystkich pozycjach, bo widzieliśmy go zarówno w obronie, ataku, pomocy, ale i na bramce. Nie sposób nie wspomnieć o kapitanie Wojtku Sekulaku, niezwykle trudnym do przejścia zawodniku linii obrony. Z kolei o bramki w tej drużynie troszczą się Łukasz Eljasiak i Łukasz Dawid. Widać, że to zgrana grupa, gdzie chociaż czasem padają mocne słowa, to chłopaki dobrze się czują w swoim towarzystwie a wspólna gra nadal sprawia im przyjemność. I mamy nadzieję, że tej „chemii" długo jeszcze nie zatracą.

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 2

LIGA 5B

Kolejka 9

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi