Wczytuję...

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW w lato? Tak to nie pryma aprilis! Sprawdź szczegóły, zgłoś drużynę, wejdź do gry. Startujemy już 14 czerwca.

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZAGRAJ W LIDZE FANÓW!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

PUCHAR FANÓW 2019 - TERMINARZ, GRUPY!

27
Cze

Siódma edycja Pucharu Fanów już w tą niedzielę! Na starcie zobaczymy 30 drużyn, co dla tych rozgrywek jest poniekąd rekordem. Mamy nadzieje że ekipy, które przystąpią do zawodów zagwarantują wystarczająco dużo emocji a sam turniej będziecie wspominać jeszcze przez całe wakacje. A kto z kim zagra w grupie, jak wygląda regulamin i na kogo możecie trafić w fazie pucharowej ? Sprawdźcie sami!

PUCHAR FANÓW 2019 - TERMINARZ, GRUPY!

Zacznijmy od najważniejszego, czyli terminarza. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 6 grupy w których zagra 5 drużyn. Wszystkie spotkania grupowe zostaną rozegranie w godzinach 8:00 - 17:00 a mecze będą trwać 1x15 minutDo dalszej fazy awansują po 2 najlepsze ekipy. Od 17:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj - przegrywający odpadnie. Pamiętajcie że Puchar Fanów rozgrywany jest na Arenie Grenady czyli przy ulicy Grenady 16 w Warszawie.

Podział grup znajdziecie na obrazku - wystarczy kliknąć na zdjęcie i się powiększy. Dokładna rozpiska kto z kim i o której, jak również rozpiska fazy finałowej znajduje się TUTAJ. Postaramy się również w miarę możliwości wrzucać wyniki na żywo na nasze wydarzenie

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 30-30 minut wcześniej. Stanowisko organizacyjne znajdować się będzie pod dużym czerwonym namiotem do którego prosimy się początkowo kierować. Tam będzie można opłacić wpisowe wypełnić formularz zgłoszeniowy. Cały szczegółowy terminarz, podział grup, tabele, regulamin będzie rozwieszony na specjalnej tablicy wyników. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, wywiadów.

Zachęcamy Was do dołączenia naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje przy pomocy powiadomień odnośnie zapisów i prezentacji zespołów, wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim wszystkich spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

Ok, co do regulaminu, to najważniejsze punkty zawarliśmy poniżej. Jeżeli macie do niego jakiekolwiek uwagi, to piszcie - nie jesteśmy hermetyczni, nie zamykamy się na wskazówki, więc w razie co dajcie znać, jeśli wydaje Wam się, że inne rozwiązania byłyby lepsze.

SKRÓCONY REGULAMIN PUCHARU FANÓW 2019

 • zawody odbędą się w niedzielę 30 czerwca na obiekcie piłkarskim przy ulicy Granady 16 w Warszawie.
 • drużyny zostały podzielone na 6 grupy po 5 zespołów.
 • zespół może się składać z maksymalnie 10 zawodników
 • mecze będą trwały raz 15 minut
 • gramy w systemie 5 + bramkarz
 • zmiany hokejowe, przeprowadzane są w strefie zmian
 • niedozwolone są wślizgi! Dozwolone są za to wślizgi ratunkowe, np. wybicie piłki sprzed bramki lub zmierzającej na aut.
 • obowiązuje zakaz gry we wkrętach (dopuszczalne obuwie: lanki, turfy)
 • nie obowiązuje przepis o spalonym
 • stosuje się następujące kary: wykluczenie zawodnika z gry na 2 minuty (żółta kartka) lub 5 minut (czerwona kartka). W przypadku drugiej żółtej kartki dla jednego gracza, drużyna gra 5 minut w osłabieniu.
 • jeżeli dana drużyna gra w osłabieniu i traci bramkę - zawodnik ukarany nie wraca do gry!
 • zawodnik ukarany bezpośrednią czerwoną kartką musi pauzować w następnym spotkaniu (jednym lub więcej – w zależności od charakteru popełnionego przewinienia)
 • jeżeli karę 2 minut otrzymał bramkarz, dozwolone jest, by w jego miejsce boisko opuścił zawodnik z pola. Zasada te nie obowiązuje przy karze 5 minut.
 • w przypadku zakończenia meczu wynikiem remisowym w fazie play-off następuje seria rzutów karnych po 3.
 • w fazie grupowej kolejność w tabeli ustala się według liczby zdobytych punktów.
 • w przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie drużyny, o zajętym miejscu decyduje kolejno:
 1. Wynik bezpośredniego spotkania
 2. Korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań
 3. Większa liczba strzelonych bramek
 4. Wynik spotkania z następną drużyną w tabeli lub kolejną
 5. rzuty karne między zainteresowanymi
 • w przypadku uzyskania równej liczby punktów przez trzy drużyny lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decyduje kolejno:
 1. Mała tabela zawierająca wyniki bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi drużynami
 2. Korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań
 3. Większa liczba strzelonych bramek
 4. Wynik spotkania z następną drużyną w tabeli, nie ujętą w małej tabeli
 5. Rzuty karne między zainteresowanymi zespołami
 • w przypadku nagannego zachowania zespół może zostać zdyskwalifikowany z rozgrywek, bez możliwości zwrotu wpisowego. Walkower oznacza przegraną 0:5. Powodem dyskwalifikacji drużyny może być również rażąco niesportowe zachowanie zawodnika, trenera lub kibiców danego zespołu.

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli będziecie mieć problem z dojazdem na boisko to PISZCIE lub ZADZWOŃCIE (609-021-030) do nas.

Zrobimy co w naszej mocy, by rozgrywki stały na najwyższym poziomie organizacyjnym. Każdy mecz będzie prowadził sędzia z papierami MZPN, będziemy robili zdjęcia z całego turnieju, będzie darmowa woda, będą super nagrody. Wszystko po to, by Puchar Fanów był cykliczną imprezą, o której będziecie pamiętali długi czas. Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać drugiej edycji. DO ZOBACZENIA!

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 1

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 2A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

LIGA 2B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

LIGA 3A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

LIGA 3B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 1

LIGA 4A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
1 0

LIGA 4B

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

LIGA 5A

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

LIGA 5B

Kolejka 1

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi