Wczytuję...

KARNETY NA NOWY SEZON!

Już 21 lipca Legia Warszawa rozpoczyna walkę o powrót tytułu mistrzowskiego do stolicy. Chcesz mieć swoje miejsce na stadionie i karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowsk…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

KARNETY NA NOWY SEZON!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

TOP 6 - 21.KOLEJKA

29
Kwi

Wybraliśmy siedmiu najlepszych zawodników ostatniego weekendu w Lidze Fanów! Dlaczego akurat oni? Czym wyróżnili się na tle pozostałych? Po szczegóły zapraszamy do cotygodniowej analizy TOP 6!

TOP 6 - 21.KOLEJKA

Przypominamy, że niżej wymienieni zawodnicy, jeśli chcą odebrać swoją nagrodę czyli bilet na najbliższy mecz domowy Legii Warszawa ( 4 maja Piast Gliwice ) proszeni są o kontakt z Organizatorem w ciągu najbliższych 24h. Warunkiem otrzymania biletu jest posiadanie Karty Kibica.

II LIGA

KRZYSIEK KULIBSKI - LTM WARSAW
Młody zawodnik LTMu po przyjściu kilku zawodników z CHZB do drużyny obecnego lidera drugiego poziomu pozostawał trochę w cieniu. Pod nieobecność kilku z nich w starciu z Riversami to właśnie Krzysiek wziął na siebie ciężar gry. Strzelił pierwsze trzy bramki dla swojej drużyny, które ustawiły mecz. Widać że to był jego weekend, bo wszystko praktycznie mu wychodziło. W ofensywie był tym człowiekiem, który nie tylko strzelał, ale także miał kilka kluczowych podań. Potrafił także dobrze zagrać w destrukcji. Walczył na całym boisku, co nakręcało kolegów do jeszcze większego wysiłku. Dobra technika, szybkość i mocny strzał. Te wszystkie atuty wykorzystał w tej kolejce i przyczynił się do zdecydowanego zwycięstwa swojej ekipy.

III LIGA

MIKOŁAJ GRZELAK – DIABŁA TRZECI RÓG
Najlepszy piłkarsko i najbardziej emocjonujący mecz 21 kolejki między Diabłami i Eleganckimi Chłopakami zakończył się remisem 5:5. Kilku zawodników prezentowało się znakomicie , ale Mikołaj swoją grą nie dał nam wyboru. Fantastyczne parady i niezliczona liczba udanych interwencji. Gdyby nie jego postawa pewnie przeciwnicy zgarnęliby komplet punktów. Kilkukrotnie bronił piekielnie mocne strzały takich zawodników jak Piotr Krawczyk Konrad Adamczyk czy Adam Biegaj, którzy niedowierzali w to co wyczyniał golkiper Diabłów. Obserwujemy tego zawodnika od kilku spotkań i niewątpliwie jest on jednym z najlepszych bramkarzy w trzeciej lidze i jego forma na pewno cieszy kolegów z drużyny.

IV LIGA

JERZY KUROWICKI – ZAKON BONIFRATRÓW
Jedno z najlepszych spotkań na tym poziomie rozgrywek to mecz Radości z Zakonem. Mecz niezwykle wyrównany, gdzie w zasadzie wydawało się, że bardzo dobrze spisująca się ekipa Piotr Radelczyka sięgnie po kolejne punkty. Pierwsza połowa na to wskazywała ,ale w drugiej odsłonie sprawy w swoje ręce wziął Jerzy Kurowicki. To właśnie on swoimi zagraniami wypracowywał wyborne okazje swoim kolegom. Obrońcy Radości nie mieli recepty na powstrzymanie zawodnika Zakonu. Nie tylko dogrywał ,ale sam strzelał gole i to te kluczowe ,które pozwoliły jego drużynie uwierzyć, że zwycięstwo jest w ich zasięgu. Lider drużyny, posiadający duże umiejętności piłkarskie i mentalne, będące kluczem do triumfu swojej drużyny.

V LIGA

DAMIAN CISZEK - LANDTECH F.C.
W meczu z OKSem Nowy Raków Landtech przegrywał już 3-5 i nie za wiele wskazywało na to, że uda im się nawiązać jeszcze walkę z rywalem. Tymczasem nie tylko udało się odrobić straty, ale w dodatku wyszli na prowadzenie 6-5. Sygnał że nie wszystko jeszcze jest stracone dał właśnie Damian, który był głównym egzekutorem w tym najważniejszym etapie meczu. W całym spotkaniu brał udział w 4 z 6 bramek dla swojego zespołu i gdyby nie strata gola w ostatniej akcji meczu, głównie dzięki niemu Landtech F.C. mógłby się cieszyć ze zwycięstwa. Mimo że rywalizacja zakończyła się remisem, to za pociągnięcie drużyny w najważniejszym momencie spotkania należą mu się pochwały

VI LIGA

MACIEJ FRĄCKIEWICZ - CHŁOPCY Z BRÓDNA
Chłopcy z Bródna dość łatwo poradzili sobie w spotkaniu z Mobilisem wygrywając 17-0, ale na uwagę zasługuje fakt, że Maciej brał udział w aż 14 z 17 bramek dla swojego zespołu. W całym meczu strzelił 6 bramek i asystował przy 8 trafieniach kolegów. Chociaż każdy zawodnik z pola Chłopców z Bródna zapisał się z protokole meczowym, to widać że największe zagrożenie pod bramką rywala było wtedy, gdy to właśnie Maciek miał piłkę przy nodze. Swoją drogą wpisując jego gole i asysty zabrakło nam miejsca na protokole przy jego nazwisku i chyba jest to najlepsze podsumowanie tego występu.

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0
Wybierz kolejkę:
2 1
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
2 2
Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi