Wczytuję...

KARNETY NA NOWY SEZON!

Już 21 lipca Legia Warszawa rozpoczyna walkę o powrót tytułu mistrzowskiego do stolicy. Chcesz mieć swoje miejsce na stadionie i karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowsk…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

KARNETY NA NOWY SEZON!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

TOP 6 - 13.KOLEJKA

17
Kwi

Wybraliśmy siedmiu najlepszych zawodników ostatniego weekendu w Lidze Fanów! Dlaczego akurat oni? Czym wyróżnili się na tle pozostałych? Po szczegóły zapraszamy do cotygodniowej analizy TOP 6!

TOP 6 - 13.KOLEJKA

Przypominamy, że niżej wymienieni zawodnicy, jeśli chcą odebrać swoją nagrodę czyli bilet na najbliższy mecz domowy Legii Warszawa ( 20 kwietnia Cracovia Kraków ) proszeni są o kontakt z Organizatorem w ciągu najbliższych 24h. Warunkiem otrzymania biletu jest posiadanie Karty Kibica.

EKSTRAKLASA

ZBYSZEK OBŁUSKI - MOCZYMORDY
Gdy oglądaliśmy jego występ w meczu z Zabrodziaczkiem to uznaliśmy że forma gdzieś uszła z tego zawodnika. Być może wszystko co najlepsze zostawił na szlagierowe starcie z Turem. Tego dnia według nas był najlepszy na placu. Podobnie jak w poprzedniej rundzie strzelał bramki, z czego rozlicza się napastników, ale oprócz tego widać było że pracuje niezwykle mocno w defensywie co nie zawsze oglądaliśmy w wykonaniu tego gracza. Obrońcy lidera ekstraklasy mieli poważne problemy z powstrzymaniem Zbyszka i często przegrywali z nim pojedynki, co stwarzało duże zagrożenie pod bramką bronioną przez Macieja Marschalla. Dobra technika, silny strzał , warunki fizyczne to wszystko powoduje że to zawodnik kompletny.

I LIGA

ŁUKASZ WALO - DRUNK TEAM
Jego drużyna w trzech kolejkach na wiosnę nie zdobyła nawet punktu. Mierząc się z Mixamatorem chyba nikt na nich nie stawiał i sami przecieraliśmy oczy ze zdumienia jak dobrze prezentuje się cała drużyna Drunk Teamu. Osobą która jednak w sposób szczególny nam zaimponowała był kapitan Łukasz Walo. Przez całe 50 minut zawsze pod grą. Koledzy widząc że jest w formie tego dnia grali praktycznie każdą piłkę do niego. Potrafił minąć kilku rywali. Świetnie zastawiał futbolówkę i nawet tak dobry obrońca jak Kamil Krupa miał olbrzymie problemy by zatrzymać Łukasza. Strzelił dwie bramki, zaliczył asystę. Pomagał w destrukcji i poprowadził zespół do pierwszego zwycięstwa w rundzie rewanżowej

II LIGA

ZACHARIASZ STAWOWIAK - WARSZAWSKA FERAJNA
Przed meczem z ALPANEM dowiedzieliśmy się, że Warszawska Ferajna przyszła w osłabionym składzie. Te słowa najwyraźniej podrażniły ambicje Zachariasza, gdyż tego dnia wychodziło mu niemal wszystko, a już na pewno wykańczanie akcji. Szczególnie ważne były jego trafienia, dzięki którym jego zespół z trzy bramkowego deficytu wyszedł na kilku bramkowe prowadzenie, a ostatecznie jego ekipa zdobyła komplet punktów. Goli jego autorstwa było aż pięć, co przeciwko tak mocnemu zespołowi jak ALPAN robi naprawdę duże wrażenie i wybranie najlepszego zawodnika tego meczu było formalnością, a w naszym odczuciu miano MVP kolejki także się należało!

III LIGA

DOMINIK ŁUKASZEWICZ - DIABŁA TRZECI RÓG
Dominik stanął między słupkami w związku z niedyspozycją nominalnego pierwszego bramkarza. Koledzy stwierdzili, że staje się golkiperem w razie potrzeby i "jakoś tam sobie radzi". Chyba nieco nie docenili umiejętności swojego kolegi, gdyż ten zagrał fenomenalne spotkanie i jego świetna postawa między słupkami w ogromnym stopniu przyczyniła się do zwycięstwa z FC Po Nalewce. Kilka akrobatycznych interwencji, z czego dwie sprawiały, że rywale patrzyli z niedowierzaniem, a postronni widzowie pytali, czy to aby na pewno dopiero drugi w kolejności zawodnik do bronienia bramki. Na kogo postawi Maciek Biernacki w następnej kolejce?

IV LIGA

DAMIAN DOBROWOLSKI - LUJWAFFE TARCHOMIN
Bardzo niewdzięczne zadanie miał w starciu z Miksturą ten zawodnik. Jako gracz defensywny, musiał radzić sobie z dobrze znanym Damianem Patoką, a od ostrej gry fizycznej aż leciały wióry. Damian radził sobie jednak wyświenicie do tego stopnia, iż wyłączył w ofensywie talent strzelecki swojego imiennika z drużyny przeciwnej, a do tego sam popisał bardzo ładną bramką i to w kluczowym momencie, gdyż dającą prowadzenie 3-2. Jak się później okazało, był to gol na wagę trzech punktów, więc tytuł MVP bezdyskusyjnie ląduje w rękach tego zawodnika.

V LIGA

CEZARY DUDEK - OKS NOWY RAKÓW
Kapitan drużyny, która ma niesamowitą serię zwycięstw na swoim koncie i pokonała w tej kolejce Brazylijczyków. Jak przystało na lidera swojej ekipy poprowadził drużynę do zwycięstwa. Strzelił 3 bramki. Obrońcy Canarinhos nie radzili sobie w pojedynkach z Czarkiem. Wysoki silny fizycznie napastnik ,który gra twardo i jest niezwykle skuteczny, o czym przekonują się kolejni rywale. Niezwykła klasa sportowa i mentalna. Jego ekipa jest niezwykle ambitna i podczas spotkania dwaj jego koledzy zaczęli się kłócić i doszło do sprzeczki między nimi. Kapitan zareagował momentalnie przywołując obu do porządku. Widać że nie tylko zdolności piłkarskie ale i przywódcze ma po prostu w genach.

VI LIGA

KIRIL TSVIRKO - BĘKARTY WARSZAWY
Zespół Bękartów wyrasta na faworyta VI-ligi, a w swoich szeregach posiada kilku zawodników, którzy śmiało mogą startować po tytuł MVP tego poziomu rozgrywek. Jednym z nich jest właśnie Kiril. W starciu z Mikrostrzelbami imponował aktywnością na boisku i przeglądem pola, czego efektem były aż trzy asysty tego zawodnika. Jednak nasz bohater najwyraźniej nie chciał kończyć spotkania jedynie w roli asystenta, i po jednej z zespołowych akcji sam postanowił zadbać o skierowanie piłki do siatki strzałem w krótki róg. Zostawił po sobie bardzo dobre ogólne wrażenie i chętnie będziemy się przyglądać jego wyczynom w starciach z mocnymi rywalami !

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0
Wybierz kolejkę:
2 1
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
2 2
Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi