Wczytuję...

BILETY - RUNDA FINAŁOWA

Przed nami ostatni, decydujący o tytule mistrza Polski etap ligowej rywalizacji. Jeśli posiadasz karnet sezonowy 2018/19 już dziś możesz zagwarantować sobie najniższą cenę na meczach Rundy Fi…

KONKURS Z BETDUDES-COM

Typuj mecze Polskiej Ekstraklasy i wygraj nagrodę główną 1000zł.Po szczegóły zabawy zapraszamy do artykułu.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

HARMONOGRAM PROSTE ZASADY!

Jak przygotowujemy Terminarz rozgrywek, co i kiedy trzeba nam dostarczyć, jakie mamy zasady? Zapraszamy do artykułu!

BILETY - RUNDA FINAŁOWA
KONKURS Z BETDUDES-COM
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
HARMONOGRAM PROSTE ZASADY!

DRUŻYNA TYGODNIA - MELODRAMAT!

09
Kwi

Mieliśmy pewne obawy, czy po kiepskiej rundzie jesiennej, przystąpią do gry na wiosnę. Napisaliśmy w tej sprawie do kapitana, który odpisał nam: „Myślałem, że to oczywiste że gramy drugą rundę". Takiej odpowiedzi potrzebowaliśmy. W kolejnej Drużynie Tygodnia przedstawiamy Wam MELODRAMAT.

DRUŻYNA TYGODNIA - MELODRAMAT!

Jesienią, we wszystkich dwunastu rozegranych spotkaniach zdołali uzbierać zaledwie osiem punktów. Przez problemy kadrowe i kontuzje nie byli w stanie pokazać pełni swoich możliwości, ale wiedzieliśmy, że gdy uporają się z kłopotami organizacyjnymi, to trzeba się będzie z nimi liczyć. I co? Wiosną rozegrali jak dotąd trzy mecze i już zdobyli w nich więcej „oczek", niż przez całą poprzednią rundę. Ale żeby była jasność – to wcale ich nie zadowala. Wręcz przeciwnie – zgodnie z powiedzeniem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, zamierzają odgrywać się kolejnym rywalom za porażki sprzed kilku miesięcy. Awansu to już nie da – ale satysfakcję i owszem.

MELOdramat to zespół który powstał kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu 2018/19. Geneza nazwy? Tutaj pewnie niczego nie musimy tłumaczyć, ale może mniej zainteresowanym opowiedzmy. Po pierwszych wspólnych gierkach chłopaki uznali, że to co prezentują to... dramat. A że pomysł o stworzeniu drużyny padł na jednej z zakrapianych imprez, to z tej zbitki słów powstał właśnie Melodramat. Głównymi winowajcami tejże sytuacji byli Bartek Figat oraz Konrad Morawski. Pierwszy z nich od wielu lat aktywnie uczestniczył w zmaganiach Ligi Fanów i to właśnie on zainspirował resztę zespołu, że to właśnie w rozgrywkach na Woli najlepiej rozpocząć przygodę z amatorską piłką. Dziś chłopaki czują się tutaj jak u siebie w domu, tym bardziej że duża część składu pochodzi właśnie z okolic. Wśród nich jest chociażby doskonale wszystkim znany Piotr Parol. Nie brakuje też innych dobrych zawodników, tylko problem polega na tym, że chyba nie było spotkania, w którym ci wszyscy najlepsi mogli wspólnie wystąpić. Ale może taki dzień wreszcie nadejdzie?

Drużyna z racji tego że powstała tak naprawdę niecały rok temu, nie ma na swoim koncie wielkich sukcesów. Największym jest chyba to, że mimo kilku sytuacji, gdzie ledwo zbierali meczową szóstkę, nie oddali jesienią ani jednego walkowera. A tak bardziej poważnie, to w trakcie zimowych przygotowań do rozgrywek uczestniczyli w jednej z lokalnych lig gdzie zdobyli srebrne medale, co było dobrym prognostykiem przed powrotem na zieloną murawę. I to się potwierdziło, bo obecnie Melodramat gra naprawdę przyjemnie dla oka, a swoje robią też transfery, jak chociażby Piotrek Bors, który w trzech spotkaniach zdobył już jedenaście goli. Bardzo fajnie prezentuje się także inny nowy Maciej Marszałek. Widać, że siatka skautingowa działa w tej drużynie bez zarzutu, co nie jest przypadkiem, bo w przerwie między rundami zespół zmienił podobno „dyrektora sportowego" ;)

I pozostaje tylko żałować, że Melodramat tak późno wziął się w tym sezonie do roboty. Gdyby „odpalił" wcześniej, to spotkania z Aleją Seksu i Biznesu, Lujwaffe Tarchomin czy Miksturą byłyby dziś ligowymi hitami. Chociaż z drugiej strony – może i te mecze będą dla Melodramatu o przysłowiową pietruszkę, ale dla przeciwników będą to pojedynki o wszystko. A wtedy idealnie byłoby im co nieco udowodnić.

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 13
Wybierz kolejkę:
3 0

I LIGA

Kolejka 13
Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
5 0

IV LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

V LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi