Wczytuję...

ROZDANIE NAGRÓD!

Znamy już termin i miejsce uroczystej gali zakończenie sezonu w Lidze Fanów. Liczymy że 28 czerwca o godzinie 19:00 w restauracji Sport Bar na Łazieńkowskiej 3 zjawicie się w szerokim gronie …

PUCHAR FANÓW ZGŁOSZENIA!

Amatorski Turniej Piłkarski już pod koniec czerwca! Sprawdź szczegóły, zbierz drużynę, zagraj i przed wakacjami wygraj Puchar Fanów!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

ROZDANIE NAGRÓD!
PUCHAR FANÓW ZGŁOSZENIA!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

TOP 6 - 12.KOLEJKA

09
Kwi

Wybraliśmy sześciu najlepszych zawodników ostatniego weekendu w Lidze Fanów! Dlaczego akurat oni? Czym wyróżnili się na tle pozostałych? Po szczegóły zapraszamy do cotygodniowej analizy TOP 6!

TOP 6 - 12.KOLEJKA

Przypominamy, że niżej wymienieni zawodnicy, jeśli chcą odebrać swoją nagrodę czyli bilet na najbliższy mecz domowy Legii Warszawa ( 13 kwietnia Pogoń Szczecin ) proszeni są o kontakt z Organizatorem w ciągu najbliższych 24h. Warunkiem otrzymania biletu jest posiadanie Karty Kibica.

EKSTRAKLASA
PIOTR PETASZ - MOCZYMORDY
W tym sezonie kilka razy przyczynił się do zdobyczy punktowej ekipy z Mokotowa. Piotrek ma za sobą karierę zawodową na dużym boisku, gdzie grał w polskiej Ekstraklasie i zdobył Puchar Polski. Każdy z zawodników w Lidze Fanów chciałby mieć takie CV jak on. Na pewno imponuje spokojem i doświadczeniem, które powodują, że koledzy z drużyny czują się pewniej na boisku. Dobra technika , przegląd pola i niesamowity „młotek „ w lewej nodze. W meczu z drużyną z Zabrodzia był tym ,który zrobił różnicę na boisku. Strzelił dwa gole i każda bramkowa sytuacja była poniekąd jego udziałem. Mając takiego zawodnika można myśleć o walce o mistrzostwo, co byłoby dla Moczymord historycznym sukcesem.

I LIGA
KAMIL KRUPA - MIXAMATOR
Ostoja defensywy Mixamatora. Prezentuje wysoką, stabilną formę w całym sezonie. W meczu z Bulbezem był bezbłędny. Nie miał żadnej nieudanej interwencji i skutecznie wyłączył napastników drużyny Michała Rychlika. Dobra technika ,silny fizycznie i umiejący dobrze rozegrać piłkę od tyłu. Dysponuje też dobrym strzałem z obu nóg przez co nie tylko daje dużo drużynie w defensywie , ale i ofensywie. Naszym zdaniem jest obecnie jednym z liderów drużyny ,która na wiosnę jak dotąd jest niepokonana..

II LIGA
MICHAŁ PŁOTNICKI - VIRTUALNE Ń
Michał ma rozegrane trzy mecze w Lidze Fanów. Strzelił w nich łącznie 9 goli z czego 5 w starciu z liderem Niezłomnymi. Był zdecydowanie najlepszy na placu, obijał słupki i poprzeczki i gdyby miał więcej szczęścia zdobyłby dwa razy więcej bramek. Rywale nie potrafili sobie z nim poradzić. Świetna technika powodowała, że przeciwnicy nie nadążali za Michałem . Bardzo dobrze współpracował z kolegami i na pewno jest dużym wzmocnieniem ekipy Marka Giełczewskiego. W duecie z Szymonem Kolasą mogą być zagrożeniem dla każdej drużyny z tej ligi. My cieszymy się że dołączają do naszych rozgrywek zawodnicy, którzy mają tak duże umiejętności. Mamy nadzieję że Michał nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w kolejnych meczach nadal będzie miał wysoką formę.

III LIGA
ADAM BIEGAJ - ELEGANCKIE CHŁOPAKI
Mimo, iż koledzy z zespołu nie popisali się frekwencją, Adam wziął na swoje barki nękanie rywali akcjami ofensywnymi. Jego szybkość i technika zaowocowały czterema trafieniami oraz asystą i głównie dzięki niemu Eleganckie Chłopaki prowadziły wyrównany bój w pierwszej połowie zakończonej remisem 4:4, mimo, iż grali o jednego zawodnika mniej ! Zawodnicy Young Guns do tego stopnia poważnie potraktowali zagrożenie, jakim jest wysoka forma Adama, że w drugiej części go podwajali, co częściowo przyniosło skutek, jednak jak sami stwierdzili po meczu, było potwornie ciężko ustawić defensywę przeciwko niemu i zdecydowanie wskazali Adama jako MVP spotkania, a my promujemy to wyróżnienie na MVP kolejki !.

IV LIGA
ŁUKASZ WIRSKI - FC RADOŚĆ
Łukasz jest czołową postacią swojej drużyny, gdy jest na boisku, jakość gry Radości znaczne wzrasta. W meczu z Aleją Seksu i Biznesu, mimo że przegranego, był najjaśniejszą postacią spotkania. Zadania nie miał łatwego, każdy napastnik IV ligi wie jak trudno się gra przeciwko Sebastianowi Żółkowskiemu – obrońcy który lata spędził na grze w Ekstraklasie Ligi Fanów. Łukasz mimo że posiada nieco gorsze warunki fizyczne, walczył z nim jak równy z równym. Wykreował również kolegom wiele sytuacji, ale zabrakło w tym spotkaniu skuteczności, by oprócz wyróżnienia indywidualnego, zdobyć również punkty jako drużyna.

V LIGA
RAFAEL ANDRADE - FURDUNCIO BRASIL FC
Jak ważnym meczem było spotkanie Brazylijczyków z CompatibL niech świadczy fakt, że pomiędzy tymi drużynami, uchodzącymi za raczej spokojne i bezkonfliktowe, doszło do paru spięć. Rafael jako kapitan starał się tonować nastroje swoich zawodników i chciał, by skupili się tylko na piłce. Sam robił to doskonale, będąc naszym zdaniem najlepszym zawodnikiem na placu. W jakże ważnym meczu brał udział w 4 z 6 bramek dla swojego zespołu, do tego świetnie panował nad piłką, bez problemu dryblując swoich rywali. Przy każdym dotknięciu piłki widać, że ta się go słucha, a w jego zagraniach nie ma przypadku. Umiejętności piłkarskie i odpowiedzialność za zespół sprawiła, że naszym zdaniem zapracował na to wyróżnienie.

VI LIGA

BARTOSZ SŁOBODZIAN - CHŁOPCY Z BRÓDNA
Ten poziom rozgrywkowy dopiero wystartował, jednak już wiemy, na kogo warto zwrócić uwagę. Jednym z nich jest Bartosz Słobodzian, który w starciu z Mikrostrzelbami był prawdziwą udręką rywali. Czterokrotnie pokonywał bramkarza rywali, a przy trzech akcja asystował kolegom z zespołu. To co nam zaimponowało to przegląd pola tego zawodnika. Znakomicie dostrzegał dobrze ustawionych kolegów i kreował im okazje strzeleckie, chociaż sam też pokazał, że świetny z niego egzekutor. Wynik było co prawda bardzo wysoki (14:1) jednak obrona przeciwników nie była aż tak źle zorganizowana, jakby wskazywał na to rezultat, a spora zasługa w rozmiarach zwycięstwa przypada właśnie Bartkowi. Z zaciekawieniem będziemy śledzili poczynania tego gracza.

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0
Wybierz kolejkę:
2 1
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
2 2
Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi