Wczytuję...

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

24 MARCA - START RUNDY WIOSENNEJ!

11
Lut

Prawie cztery miesiące trwa przerwa między rundą jesienną a wiosenną. To zdecydowanie za długo, dlatego pora już myśleć o wznowieniu gry i powrotu na zieloną murawę! Kiedy zaczynamy? Kiedy kończymy? Kiedy mamy wolne? Co nowego szykujemy dla Was na wiosnę? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule.

24 MARCA - START RUNDY WIOSENNEJ!

Tak jak napisaliśmy w tytule - obiekty przy ulicy Grenady i Picassa ponownie staną się dla Was areną zmagań od 24 marca. Mamy nadzieję, że podobnie jak my stęskniliście się za Ligą Fanów i nie możecie się doczekać pierwszego gwizdka.
Po półmetku rozgrywek można śmiało stwierdzić, że rywalizacja w poszczególnych ligach zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ różnice punktowe pomiędzy drużynami są niewielkie, do odrobienia praktycznie w jednym meczu. Wiele ekip sumiennie przepracowało okres zimowy, ogrywało się w turniejach halowych, dołączyli do nich nowi zawodnicy, dlatego też spodziewamy się wielu emocji i jak zwykle niespodzianek. Jeżeli przeoczyliście nasze jesienne podsumowania to jeszcze macie czas, aby to wszystko nadrobić ( link do artykułu - Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, 3 Liga, 4 Liga, 5 Liga ).

Rozgrywki zakończymy do 16 czerwca. Weekendy wolne od gry planujemy w okresie Świąt Wielkanocnych oraz na początku maja. Samo zakończenie i gala rozdania nagród odbędzie się prawdopodobnie 21 czerwca, jak zwykle w Restauracji Sport Bar przy Łazienkowskiej 3.

Wszystko dokładnie i szczegółowo rozpisane jest w zakładce "Kalendarz Ligowy" - TUTAJ

Jeżeli chodzi o wpisowe za udział to należy je uiścić do 15 marca na podane konto bankowe : Bank ING: 22 1050 1025 1000 0091 4480 9135
Startowe za udział w rozgrywkach przedstawia się następująco :

 • Ekstraklasa - 1800 PLN
 • 1 Liga - 1700 PLN
 • 2 Liga - 1900 PLN (12 drużyn)
 • 3 Liga - 1800 PLN (12 drużyn)
 • 4 Liga - 1800 PLN (12 drużyn)
 • 5 Liga - 1800 PLN (12 drużyn)

Aby dobrze przygotować się do rozgrywek i wejść z impetem w rundę rewanżową, trzeba po prostu grać. W związku z tym planujemy w marcu zorganizować dla chętnych ekip Ligę Sparingową. Jak już wszystko potwierdzimy na pewno damy znać o szczegółach w osobnym artykule.

Przez okres zimowy zgłosiło się do rozgrywek 5 nowych drużyn i prawdopodobnie wypuścimy jeszcze na wiosnę ofertę ligi jednorundowej. Dlatego też jeżeli znacie jakieś drużyny które warto do nas zaprosić, to przekażcie im nasze dane kontaktowe. Z samą ofertą wyjdziemy na początku marca, bo wówczas kończą się w stolicy zmagania rozgrywek zimowych i może ktoś będzie chciał zmienić klimat na bardziej prestiżowy :-)

Liczymy oczywiście że nikt nie wymięknie i nie będzie przypadku że nagle któraś z drużyn nie przystąpi do rundy rewanżowej. Zgodnie z regulaminem rozgrywek gramy cały sezon, dlatego mamy nadzieję, że wszystkie zespoły podejdą do tematu honorowo.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 1

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
0 0

VI LIGA

Kolejka 7

Statystyki kolejki

   

  Ankieta

  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi