Wczytuję...

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

ZNAMY GRUPY WARSAW CUP 2019!

27
Gru

Znamy już grupy 3 edycji Turnieju Noworocznego - WARSAW CUP! W ich skład wejdzie łącznie 48 zespołów, podzielonych po równo między osiem stawek. Drużyny z kilkudziesięciu polskich miast już w ten weekend zawitają do Strefy Sportu i to będzie jedyna taka okazja dla wielu z Was, by zobaczyć jak grają ekipy z całego kraju i móc się z nimi skonfrontować. Kliknijcie w grafikę i sami sprawdźcie jak to wszystko wygląda.

ZNAMY GRUPY WARSAW CUP 2019!

Rok temu do zmagań przystąpiło o dwanaście drużyn więcej niż teraz. Stanowi to dla nas małe rozczarowanie, aczkolwiek wiemy, że termin 29-30 grudnia nie był tak atrakcyjny jak ten styczniowy. Dlatego mimo wszystko jesteśmy zadowoleni z liczby chętnych, a co ważniejsze - nie ilość się liczy, a jakość. A gdy tak patrzymy na nazwy drużyn i wiemy co się pod nimi kryje, to możemy Was zapewnić, że to będzie impreza na najwyższym poziomie sportowym. Tutaj żaden punkt nie przyjdzie Wam łatwo i o każdy będziecie musieli mocno powalczyć.

Zabawę rozpoczniemy w sobotę, gdzie od godziny 17:30 rozpoczniemy rywalizację równolegle w dwóch grupach A i B. Kolejne grupy rozegramy już w niedzielę między godziną 8:00 a 18:30. Wszystkie spotkania w grupie będą trwały po 12 minut, ale też wszyscy rozegracie po pięć spotkań, więc łącznie będziecie musieli zmusić organizm do godzinnego wysiłku na najwyższym poziomie. Od mniej więcej 18:45 rozpoczniemy fazę play-off, do której zakwalifikują się po dwie najlepsze ekipy z każdej ze stawek. Tutaj będziemy grali już po 15 minut. Później będą ćwierćfinały, półfinały i finał. Mecze gdzie "przegrywający odpada" będą rozgrywane na dwóch boiskach równolegle, więc wszystko powinno pójść szybko i bez większych opóźnień. Około 21:30 powinny się kończyć ostatnie spotkania i wtedy też przejdziemy do rozdania nagród.

--> Szczegółowa rozpiska gier TUTAJ

--> Regulamin Turnieju TUTAJ

--> Drabinka Pucharowa TUTAJ

--> Wydarzenie na Facebooku TUTAJ

--> Wyniki na żywo TUTAJ

Spotkania będą prowadzone przez wykwalifikowanych sędziów, z ogromnym doświadczeniem w tego typu imprezach. Szatnie będą ogólnodostępne i będą się mieściły w budynku obok balonu. Cenne rzeczy należy zostawić w samochodzie, z kolei auta na parkingu. Prosimy, by po wejściu pod balon kierować się wprost do osób z organizacji (będą charakterystycznie ubrani, więc na pewno ich rozpoznacie), by potwierdzić swoja obecność. Dobrze by było abyście byli już na boisku przynajmniej 30 minut przed waszym pierwszym meczem, bo nie będziemy na nikogo czekać. 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, czekamy na kontakt. Pamiętajcie, że aby być na bieżąco z wynikami, należy "wziąć udział" w naszym wydarzeniu turniejowym które jest TUTAJ. Jak tylko skończy się dana grupa, będziemy informowali kto z niej wyszedł i o której godzinie musi się ponownie pojawić w Strefie Sportu. Apelujemy też by dbać o porządek, papierosy palić wyłącznie PRZED balonem lub w miejscach do tego wyznaczonych i stosować się do ogólnych zasad przebywania w takich miejscach jak Strefa Sportu. Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Wokół boisk będą krzesełka i ławki, gdzie wygodnie będziecie mogli oglądać pozostałe spotkania. Czas w Strefie Sportu uprzyjemni Wam muzyka. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, a po zakończeniu zmagań pojawi się także materiał video. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie – nie będzie zawiedziony!

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE (609-021-030 lub 501-162-400) do nas. Uszanujmy czas innych!

Walczycie o 3 vouchery do sklepu ZINA o wartości 1500, 1000 i 500 PLN! Nie zabraknie także okazałych pucharów, statuetek, medali, voucherów na mecze Legii Warszawa a przede wszystkim ogromnej satysfakcji z udziału w jednej z największych imprez pod balonem w Polsce.

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto. DO ZOBACZENIA!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
5 1

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 0

I LIGA

Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
0 0
Wybierz kolejkę:
0 0

VI LIGA

Kolejka 7

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi