Wczytuję...

KARNETY NA NOWY SEZON!

Już 21 lipca Legia Warszawa rozpoczyna walkę o powrót tytułu mistrzowskiego do stolicy. Chcesz mieć swoje miejsce na stadionie i karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowsk…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

KARNETY NA NOWY SEZON!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

TOP 6 - 7.KOLEJKA

05
Lis

Wybraliśmy sześciu najlepszych zawodników ostatniego weekendu w Lidze Fanów! Dlaczego akurat oni? Czym wyróżnili się na tle pozostałych? Po szczegóły zapraszamy poniżej.

TOP 6 - 7.KOLEJKA

Przypominamy, że niżej wymienieni zawodnicy, jeśli chcą odebrać swoją nagrodę czyli bilet na najbliższy mecz domowy Legii Warszawa ( 30 listopada z Koroną Kielce ) proszeni są o kontakt z Organizatorem w ciągu najbliższych 24h. Warunkiem otrzymania biletu jest posiadanie Karty Kibica.

I LIGA

ŁUKASZ WALO - DRUNK TEAM
W siódmej kolejce w pierwszej lidze było wiele ciekawych pojedynków i co najmniej czterech zawodników walczyło o miano MVP. My ten zaszczytny tytuł przyznaliśmy Łukaszowi Walo kapitanowi Drunk Teamu. Dawno nie widzieliśmy tego zawodnika w takiej formie. To on jak przystało na kapitana walczył na całym boisku i pociągnął cały team do wysokiego zwycięstwa nad Saską Kępą. Do tego oprócz świetnej gry w ofensywie angażował się bardzo w pomoc kolegom w obronie. Patrząc z perspektywy całego spotkania zrobił chyba najwięcej kilometrów ze wszystkich obecnych na boisku. Mamy nadzieję że jego rosnąca forma pozwoli tej ekipie wspinać się coraz wyżej w ligowej tabeli.

II LIGA

ARTUR MARKIEWICZ - JOGA BONITO
W meczu Jogi Bonito z Virtualnymi mieliśmy niesamowity zwrot akcji. Pierwsza połowa zdecydowanie dla ekipy Marka Giełczewskiego. Druga połowa to show jednego aktora, zawodnika Jogi Artura Markiewicza. Dosłownie w pojedynkę potrafił rozmontować dobrze grającą w tym dniu defensywę rywala. Widać że ten zawodnik to jeden z najlepszych graczy drugiej ligi i pewnie włączy się o walkę o MVP całego sezonu. Cztery bramki i dwie asysty to dorobek tego gracza. Sami rywale przyznali, że gdyby nie świetna gra Artura mieliby szanse na punkty. Mimo iż zawodnik Jogi nie ma jakiś świetnych warunków fizycznych to niezwykle dobrze zasłania piłkę, nie boi się walki stykowej z rywalem i ma bardzo dobrą technikę użytkową. Dokładając to, że posiada uderzenie z obydwu nóg, to daje nam zawodnika kompletnego.

III LIGA

CZAREK MAJEWSKI - ADP WOLSKA FERAJNA
Niesamowite spotkanie, pełne zwrotów akcji oraz bramek oglądaliśmy w potyczce IJaToSzanuje oraz ADP Wolskiej Ferajny. Pierwsze skrzypce wśród zwycięskiej ekipy grał Czarek Majewski, który dwoił się i troił na boisku, czego zwieńczeniem było aż pięć bramek tego zawodnika. Oprócz fenomenalnego wyniku strzeleckiego, musimy pochwalić jego zapał do gry oraz umiejętność motywowania kolegów, zwłaszcza w momentach, gdy rywale niwelowali wcześniej wypracowaną przewagę bramkową. Zdecydowanie zawodnik tego meczu, istny motor napędowy młodej ekipy z Woli. Sam kapitan w wywiadzie dla Ligi Fanów przyznał że to jeden z kluczowych zawodników, który niewątpliwie wyróżnia się w tym sezonie.

IV LIGA

KACPER PUCHALSKI - ALEJA SEKSU I BIZNESU
Mecz na szczycie czwartej ligi pomiędzy Miksturą a Aleją Seksu i Biznesu to było naprawdę świetne widowisko. Na placu pojawiło się kilku graczy którzy mieli niezwykłe umiejętności. Nam najbardziej tego dnia podobała się gra Kacpra Puchalskiego. Zawodnik ten w tym sezonie pojawiał się na meczach sporadycznie, ale jego drużyna gdy jest, to wygrywa. Widać że to gracz świetny technicznie, szybki, z dobrym przeglądem pola. Miał duży wpływ na zwycięstwo swojej ekipy, a wiadomo w starciach na szczycie decydują detale i błysk kluczowych zawodników w drużynie. Docenili go także rywale wybierając go najlepszym zawodnikiem meczu, co także świadczy że nasz wybór był jak najbardziej trafny.

V LIGA

LUCU KOŃCZAL - FC TARTAK
Postawa Luca Kończala w meczu z Munją nie mogła przejść niezauważona. Samo spotkanie było arcyciekawe i bardzo zacięte ,a obie drużyny prezentowały naprawdę niezły poziom. Jednak to właśnie Lucu tego dnia wziął na swoje barki niemal wszystko. Od świetnej postawy w destrukcji, gdzie nie raz w walce bark w bark wyłuskiwał piłkę, po fantastycznie strzeloną bramkę, która zapewniła jego drużynie cenny punkt. Trzeba przyznać, że zdobyty przez niego gol to stadiony świata - tuż po przekroczeniu połowy boiska uderzył bardzo mocno piłkę, a ta odbiła się od słupka i zatrzepotała w siatce, mijając bezradnego bramkarz rywali. Widzieliśmy w jego oczach determinację i mentalność zwycięzcy, także naprawdę czapki z głów. Jak widać zawodnik Tartaku jest w formie i to tylko dobra wiadomość dla jego ekipy która ma ambicje na walkę o górną część tabeli.

A PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GRAFIKI Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI TOP 6!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0
Wybierz kolejkę:
2 1
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
2 2
Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi