Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF

Dzwonicie, piszecie, pytacie - czy organizujemy w najbliższym czasie kolejne edycje naszych sztandarowych imprez – Turnieju Noworocznego,czy Halowego Pucharu Fanów. Mamy wam w tym temacie coś do …

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!

Liga Fanów

Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich w Warszawie

olidze men

Czym jest Liga Fanów?

Liga Fanów to w pełni profesjonalne rozgrywki piłkarskie stworzone dla grup znajomych, firm, studentów a przede wszystkim pasjonatów gry w piłkę nożną. Wystarczy zebrać minimum 6 osób i opłacić wpisowe a my postaramy się, by każda niedziela spędzona na obiekcie przy ulicy Grenady 16 upłynęła Wam w sposób przyjemny i komfortowy.

Liga skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie ducha sportowej rywalizacji i chcą przy tym dbać o zdrowy tryb życia. Zmagania piłkarskie to również doskonała okazja do zacieśniania starych oraz nawiązywania nowych znajomości. I właśnie ten aspekt już od 2000 roku - czyli momentu powstania rozgrywek - zawsze był nadrzędną wartością, która przyświecała nam jako organizatorom. Dbamy więc o jak najlepszą obsługę zmagań oraz ich poziom sportowy  - wszystko po to, byście po zakończeniu jednego meczu, już nie mogli się doczekać kolejnego.

Obecnie w rozgrywkach bierze udział 40 zespołów, co daje ponad 800 aktywnych uczestników. Pod względem organizacyjnym jesteśmy jednak przygotowani na dużo więcej, dlatego jeśli właśnie zastanawiacie się nad zmianą ligi dla swojej drużyny lub nie wiecie, gdzie poczynić pierwsze szlify w amatorskiej piłce, to serdecznie zapraszamy Was właśnie do Ligi Fanów.


Jaki jest cel Ligi?

  • Integracja społeczności warszawskiej
  • Promowanie przyjaznej, sportowej rywalizacji na boisku i poza nim - popularyzacja idei FAIR PLAY
  • Wspieranie rozwoju fizycznego wśród młodzieży
  • Sportowa rywalizacja o jak najwyższe cele
  • Zintegrowanie drużyn i wzbudzenie piłkarskich emocji
  • Promocja medialna firm i instytucji uczestniczących w lidze

Gdzie i kiedy gramy?

Rozgrywki Ligi Fanów prowadzone są obiekcie sportowym ze sztuczną trawą przy ul. Grenady 16 ( dzielnica WOLA ) w systemie weekendowym, w godzinach 9:00 - 18:00.


Boisko

Jak gramy?

Liga Fanów to jedyna liga szóstek, w której grany jest system dwurundowy (jesień - wiosna). Mecz rozgrywane są w składach 6-osobowych (5 + bramkarz). Na każdym z poziomów rozgrywek obowiązuje system „każdy z każdym” co oznacza, że drużyna rozgrywa w rundzie 11 a w całym sezonie aż 22 mecze.

Runda jesienna rozpoczyna się przeważnie w połowie września i trwa do końca listopada. Natomiast runda wiosenna to okres gry od połowy marca do końca czerwca. Każdy z zespołów przystępując do rozgrywek zobowiązuje się do uczestnictwa w całym sezonie piłkarskim, czyli rundzie jesiennej i wiosennej.

Mecze w Lidze Fanów trwają 2x25 minut.


O jakie nagrody rywalizujemy?

logo o lidzeW Lidze Fanów doceniamy starania WSZYSTKICH zespołów. Pamiątkowe puchary otrzymują bowiem nie tylko drużyny z podium, ale również te, którym przypadło w udziale miejsce od 4 do 12. Warto jednak walczyć o najwyższe cele, bo najlepsze ekipy są dodatkowo nagradzane medalami, voucherami, sprzętem sportowym a zwycięzcy kategorii indywidualnych (MVP, Król Strzelców, Najlepszy Zawodnik, Asystent, Kanadyjczyk i Bramkarz) odpowiednimi statuetkami. Impreza wieńcząca sezon zawsze odbywa się w renomowanym klubie sportowym wraz z zimnym piwkiem, konkursami, pokazami.

Jakie są koszty udziału w Lidze Fanów?

W chwili obecnej funkcjonowanie Amatorskiej Ligi Fanów opiera się na kwocie wpisowego, opłacanej przez zgłoszone drużyny. Zebrane środki wykorzystujemy na opłacenie wynajmu boiska sportowego, obsługę sędziowską, zakup sprzętu sportowego, nagród, utrzymanie i rozwój strony internetowej, ubezpieczenie ligi oraz obsługę organizacyjną. Koszt wpisowego uzależniony jest od poziomu zaawansowania i w jednej rundzie wynosi:

1600 PLN
1500 PLN
1500 PLN
1400 PLN

Wpisowe należy wpłacić w terminie wyznaczonym przez organizatora. Tryb i sposób zapłaty organizator przekaże każdej zgłaszającej się drużynie. Istnieje możliwość wystawienia faktury za udział w rozgrywkach.


Jak zgłosić drużynę?

Zapisy prowadzone są pod adresem mailowym lub telefonicznym:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
(+48) 609 021 030
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
(+48) 537 072 093

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości związane z rozgrywkami, to czekamy na kontakt. Postaramy się rozwiać każdą Waszą wątpliwość.