Wczytuję...

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18:00, pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej 3!Przyjdź na stadion i wspomóż dopingiem Legię w walce o tytuł mistrza Polski!

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

WEŹ UDZIAŁ W KIA CHAMP INTO THE ARENA!

11
Maj

Weź udział w turnieju, wygraj eliminacje krajowe i reprezentuj Polskę na Mistrzostwach Świata w Rosji! Nie wierzysz? Wszystko w Twoich nogach!

WEŹ UDZIAŁ W KIA CHAMP INTO THE ARENA!

Miło nam poinformować, że zostaliśmy jednym z partnerów medialnych turnieju Kia Champ Into The Arena. Te zawody odbywają się co dwa lata, tuż przed najważniejszymi imprezami piłkarskimi na świecie. Ich zadaniem jest oczywiście popularyzacja piłki nożnej, ale też możliwość dania takim osobom jak Wy, okazji do zobaczenia najlepszych piłkarskich reprezentacji na żywo. Wszystko jest bardzo proste. Wystarczy że wejdziecie na stronę www.champ.kia.pl i dokonacie zgłoszenia swojej drużyny (składającej się z bramkarza, czterech zawodników z pola i jednego rezerwowego) do zmagań. Musicie to zrobić szybko, bo turniej jest darmowy, liczba miejsc ograniczona (64), a chętni będą przyjeżdżali z całej Polski. O zakwalifikowaniu się do eliminacji decyduje kolejność poprawnie ocenionych aplikacji. Kapitanowie przyjętych drużyn zostaną o tym powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Runda eliminacyjna odbędzie się w sobotę 26-go maja na obiekcie KS Drukarz w Warszawie i będzie podzielona na dwie tury, które wyłonią 32 najlepsze drużyny. Każda z nich będzie się składała z testów sprawdzających umiejętności piłkarskie wszystkich zawodników z zespołu. Dzień później (27 maja w niedzielę) - także na terenie KS Drukarz - będzie miał miejsce finał krajowy. Tego dnia drużyny, które przebrnęły przez eliminacje zostaną podzielone na pary w drabince turniejowej na podstawie losowania i rozegrają ze sobą mecz. Wygrany awansuje do kolejnej rundy i tak aż do finału.

Zwycięzcy pojadą do Moskwy na finał światowy Kia Champ Into The Arena 2018 (29 czerwca – 2 lipca 2018 r.), reprezentując nasz kraj. Nagrodą główną dla każdego z zawodników jest bilet na mecz Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 FIFA World Cup Russia™ wraz z przelotem, zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Zapewniamy Was, że organizacyjnie wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Potrzeba tylko Waszych chęci, determinacji oraz umiejętności i niewykluczone, że to właśnie WY będziecie reprezentować POLSKĘ w wielkim finale. To naprawdę możliwe, bo przecież doskonale znamy Wasz piłkarski potencjał.

Wszystkie szczegóły dot. rozgrywek znajdują się w REGULAMINIE. Pamiętajcie – Liga Fanów nie jest organizatorem zmagań, a jedynie partnerem, mającym na celu pomoc w zebraniu zespołów. Nie zmienia to faktu, że byłoby czymś niesamowitym, gdyby to jeden z przedstawicieli naszej ligi pokusił się o awans na ten mini-mundial. Dajcie sobie szansę, by spełniły się Wasze piłkarskie marzenia. Trzymamy za to kciuki!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki