Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF

Dzwonicie, piszecie, pytacie - czy organizujemy w najbliższym czasie kolejne edycje naszych sztandarowych imprez – Turnieju Noworocznego,czy Halowego Pucharu Fanów. Mamy wam w tym temacie coś do …

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!

SUBSKRYBUJ KANAŁ LIGA FANÓW TV !

31
Maj

Z przyjemnością informujemy, że naszej ligowej telewizji stuknęła "150". Właśnie tyle mamy subskrypcji na kanale Youtube. Liczba zadowalająca, ale liczymy na jeszcze więcej, bo tylko w przypadku 200 subskrypcji możemy liczyć na otrzymanie od serwisu unikatowego adresu URL, dzięki któremu będzie nas można łatwiej znaleźć w Internecie.

SUBSKRYBUJ KANAŁ LIGA FANÓW TV !

 

W tym momencie adres naszego kanału to:
https://www.youtube.com/channel/UCmfVAZTvqkZuI8dvGENe54A

Jak informuje nas Youtube: Jeśli chcesz, aby Twój kanał miał niestandardowy URL, Twoje konto musi:

  • mieć dobrą opinię
  • mieć co najmniej 100 subskrybentów,
  • istnieć przynajmniej od 30 dni,
  • mieć zdjęcie lub ikonę kanału,
  • mieć grafikę kanału.

Brakuje nam tylko punktu numer 2. Jeśli go spełnimy nasz adres będzie wyglądał tak:
https://www.youtube.com/channel/ligafanowtv

Subskrypcje to ważna funkcja YouTube. Jeśli masz swoje ulubione kanały, warto je zasubskrybować. Dzięki temu będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy na te kanały zostaną przesłane nowe filmy. Będziesz zawsze na bieżąco z materiałami, które Cię interesują. Aby subskrybować kanał TV musisz posiadać aktywne konto, usługę Google czyli : YouTube, G-mail, Google Play, Google + itp.

W telefonach czy tabletach z systemem Android na pewno korzystacie z usługi Google, chociażby do sklepu z aplikacjami (Google Play), skrzynki pocztowej (G-Mail), MAP do lokalizacji czy YouTube do oglądania filmów. Jedno bezpłatne konto daje więc wam dostęp do wszystkich usług Google i przy okazji - do wszelkich powiadomień.

A zatem - w swoim telefonie/tablecie szukamy aplikacji YouTube (jeżeli jesteśmy zalogowani do Google, to automatycznie również do YouTuba) i wyszukujemy kanał Liga Fanów TV. Po znalezieniu klikamy na SUBSKRYBUJ - pojawi się wówczas charakterystyczny dzwoneczek, który konfiguruje ilość powiadomień dla tego kanału - tu oczywiście wybieramy WSZYSTKIE powiadomienia. Dodatkowo trzeba również zweryfikować ustawienia konta na YT (ustawienia/powiadomienia i tam najlepiej włączyć wszystkie aktywności). Oczywiście podobną konfigurację można wykonać na komputerze - z tym, że tutaj trzeba również być zalogowanym do usługi Google.

Dużo materiałów na nasz kanał TV nie wrzucamy, więc możecie być pewni, że nie zaspamujemy Wam telefonów. Ale dzięki tak skonfigurowanej usłudze, będziecie ze wszystkim na bieżąco a skróty meczowe czy magazyny Liga+ Extra obejrzycie jeszcze zanim pojawią się one na stronie Ligi Fanów. To naprawdę duże udogodnienie.

Z kolei dla nas to ważne z marketingowego punktu widzenia. Dla reklamodawców to jeden z głównych tematów podczas weryfikowania potencjału danej marki. Dotychczas w Liga Fanów TV pojawiło się prawie 100 filmów ze skrótami spotkań, które mają ponad 55 tysięcy odtworzeń. Dziękujemy, że jesteście z nami a jeżeli uważacie, że wykonujemy dobrą robotę, to możecie nam się tym małym gestem odwdzięczyć. Dawajcie również znać swoim znajomym i wspólnie sprawmy, by niedługo pękła kolejna setka! W tym momencie mamy bowiem 155 subskrybentów.

Wszystkie materiały video czy skróty z poprzednich kolejek dostępne są również na naszej stronie w zakładce FUTBOL.TV

 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tki

Z przyjemnością informujemy, że naszej ligowej telewizji stuknęła "50". Właśnie tyle mamy subskrypcji na kanale Youtube. Liczba zadowalająca, ale liczymy na jeszcze więcej, bo tylko w przypadku 100 subskrypcji możemy liczyć na otrzymanie od serwisu unikatowego adresu URL, dzięki któremu będzie nas można łatwiej znaleźć w Internecie.

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
1 1

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 2

1 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

3 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

5 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

7 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki