Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF

Dzwonicie, piszecie, pytacie - czy organizujemy w najbliższym czasie kolejne edycje naszych sztandarowych imprez – Turnieju Noworocznego,czy Halowego Pucharu Fanów. Mamy wam w tym temacie coś do …

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!

ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF 2021!

07
Gru

Dzwonicie, piszecie, pytacie - czy organizujemy w najbliższym czasie kolejne edycje naszych sztandarowych imprez – Turnieju Noworocznego, NLH CUP czy Halowego Pucharu Fanów. Mamy wam w tym temacie coś do zakomunikowania.

ODWOŁANE WARSAW CUP I HPF 2021!

Grafika towarzysząca temu artykułowi mówi wszystko – Liga Fanów i Nocna Liga Halowa, które współpracują na wielu płaszczyznach i od wielu lat wspierają się nawzajem, by dawać Wam rozrywkę na najwyższym poziomie, doszły do wniosku, że odwołują wszystkie zaplanowane na ten rok oraz początek kolejnego turnieje piłkarskie - zarówno na hali, jak i pod balonem. Decyzja jest bardzo trudna, bo te sportowe imprezy w dużym stopniu stanowiły fundament naszego corocznego budżetu, aczkolwiek nigdy nie patrzyliśmy na nie pod kątem finansowym. Organizacja turniejów sprawia nam radość, zwłaszcza jeśli słyszy się tyle pozytywnych opinii dotyczących naszego profesjonalizmu i zaangażowania. To nie przypadek, że na każdą z wyżej wymienionych imprez przyjeżdżają do nas drużyny z całej Polski, doskonale wiedząc, czego mogą się spodziewać i że nie będą żałowały wydanych na to środków i poświęconego czasu. Ale chcemy być odpowiedzialni.

Na turnieje które przychodzi nam Was zapraszać średnio przyjeżdża ponad 50 zespołów. Podczas turnieju noworocznego, mecze rozgrywalibyśmy na dwóch sektorach jednocześnie, co generowałoby ponad 120 osób w jednym miejscu i jednym czasie. Kolejne 120 oczekiwałoby na rozpoczęcie swoich grup. To jest ryzyko, którego my nie chcemy podejmować. Widzimy oczywiście co się dzieje, docierają do nas informacje o turniejach rozgrywanych pod balonem jednocześnie na kilku sektorach. Nikomu nie bronimy, ale każdy kto kiedykolwiek grał na boisku z balonem pneumatycznym, wie z czym to się wiąże. Wszyscy wchodzą i wychodzą tym samym wejściem, nikt nie kontroluje kibiców, którzy tylko pogłębiają i tak potężną liczbę osób będących w środku, a informacje o regularnej wymianie powietrza pod balonem można włożyć między bajki. Coś o tym wiemy.

Niby poziom zakażeń spada, ale chyba każdy z Was ma świadomość, jak mogą wyglądać realne liczby dotyczące koronawirusa. Musicie na to również spojrzeć z perspektywy organizatora, który pod balonem spędza ponad 15h dziennie. Nie możemy i nie chcemy sprowokować sytuacji, w której wrócimy do domu z nieproszonym gościem, a ten – w najlepszym przypadku – uziemi nas na kilka tygodni. Mamy rodziny, przyjaciół – nie potrafimy sobie wyobrazić co byłoby, gdybyśmy narazi na szwank ich życie lub zdrowie. To nie jest warte żadnych pieniędzy.

Oczywiście nie bronimy Wam udziału w innych podobnych przedsięwzięciach. Jesteście dorośli, podejmujecie suwerenne decyzje. Być może mieszkacie sami, pracujecie zdalnie, nie macie się czego bać. Od tego jest jednak funkcja organizatora, by pewne rzeczy przewidział i reagował odpowiednio wcześniej. Dlatego dopiero gdy sytuacja ulegnie względnej poprawnie i wrócą warunki do gry na otwartej przestrzeni, znowu będziemy chcieli zaprosić Was na nasze zawody. Teraz macie okazję sprawdzić jak turnieje organizują inni. Może to porównanie spowoduje, że z jeszcze większymi chęciami wpadniecie do nas, gdy już będzie taka możliwość.

Życzymy Wam wszystkim zdrowia i mamy nadzieję, że ze zrozumieniem przyjmiecie powyższą decyzję. Zwłaszcza, że wrócimy silniejsi!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
1 1

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 2

1 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

3 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

5 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

7 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki