Wczytuję...

OBOSTRZENIA, ZASADY!

100% powagi - o to na samym wstępie chcemy Was poprosić. Poniższe punkty są WARUNKIEM KONIECZNYM do wzięcia udziału w meczach Ligi Fanów.

POLÓWKI LIGI FANÓW!

Stylowe koszulki LIGI FANÓW dostępne dla wszystkich uczestników i sympatyków naszych rozgrywek.

PROFIL NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

OBOSTRZENIA, ZASADY!
POLÓWKI LIGI FANÓW!
PROFIL NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

WAŻNE! - OBOSTRZENIA, ZASADY!

09
Paź

100% powagi - o to na samym wstępie chcemy Was poprosić. Jak zapewne większość z Was wie, od soboty Warszawa, podobnie jak i wiele innych miast w Polsce, zostanie dołączona do tzw. "strefy żółtej", a najpewniej kwestią czasu jest "strefa czerwona". My jesteśmy przygotowani na tą sytuację, ale jest bardzo ważne, abyście i Wy byli gotowi na obostrzenia, które jesteśmy zobligowani wprowadzić. Poniższe punkty są WARUNKIEM KONIECZNYM do wzięcia udziału w meczach Ligi Fanów.

WAŻNE! - OBOSTRZENIA, ZASADY!
  1. Z uwagi na konieczność gromadzenia jak najmniejszej ilości ludzi na obiekcie sportowym, bardzo prosimy nie przyprowadzać kibiców, a w szczególności dzieci. Wiemy, że piłka nożna bez fanów jest niczym, ale takie mamy wytyczne, aby na boisku i trybunach znajdowali się TYLKO zawodnicy. Złamanie tego punktu może skutkować zawieszeniem rozgrywek!
  2. Przed wejściem na obiekt piłkarski każdy zawodnik ma obowiązek do dezynfekcji rąk. Płyny są wystawione przed każdym wejściem. Jest to czynność absolutnie konieczna, bez której nie zostaniecie wpuszczeni na boisko.
  3. Wszyscy przychodzimy w MASECZKACH i przebieramy się również w maseczkach. Można je zdjąć dopiero w momencie przystąpienia do meczu, więc poinformujcie proszę wszystkich zawodników z drużyny. Brak maseczki przy wejściu na obiekt UNIEMOŻLIWIA wejście na obiekt. Zawodnicy rezerwowi nie muszą mieć maseczek w trakcie trwania meczu.
  4. Ze względu na trzymanie dystansu społecznego wszystkie drużyny do spotkania przygotowują się i przeprowadzają zmiany przy bocznych sektorach boiska (przy bramkach ligowych ) Nie skupiamy się na środku boiska. TYLKO kapitan ma obowiązek podejść do organizatora i uzupełnić protokół meczowy przed i po meczu.
  5. Witamy się BEZ KONTAKTOWO. Dotyczy to także podziękowania rywalom po spotkaniu. Bardzo doceniamy postawę fair i uważamy, że taki gest jest standardem każdego sportowca, ale wyjątkowe okoliczności zmuszają nas do zrezygnowania z tego uczynku.
  6. Przebieramy się tylko na terenie boiska na świeżym powietrzu, nie możemy udostępnić żadnych szatni, czy kontenerów.
  7. Po skończonym meczu prosimy w ciągu maksymalnie 15 minut opuścić obiekt, a wychodząc zakładać maseczki. Niestety nie możemy skupiać więcej niż 150 osób na obiekcie piłkarskim.
  8. Szczególnie teraz prosimy o zachowanie porządku. Musimy zminimalizować kontakt ekipy organizacyjnej z brudnymi kubkami czy butelki, które są zawsze sprzątane przez pracowników Ligi Fanów.
  9. Nadchodząca kolejka odbędzie się w 60-minutowych okienkach czasowych, co oznacza 2 x 25 minut meczu + 10 minut na przerwę i rozpoczęcie kolejnego spotkania. Rozważamy jednak w następnych kolejkach, aby powrócić do systemu 50+20, jaki funkcjonował latem, aby każdy miał czas na bezpieczne zorganizowanie się po meczu. Gdyby to miało nastąpić, poinformujemy Was z wyprzedzeniem.

Pamiętajcie drodzy Ligowicze, że zdrowie jest najważniejsze i powyższe punkty nie powstały po to, aby Was straszyć czy do czegoś zmuszać, ale aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Prosimy, aby pomysły typu "pożyczenie maseczki od kolegi" nie zaprzątały waszych myśli. Zarówno przy Arenie Grenady jak i Arenie Picassa, a w odległości 1 km od boiska są sklepy czynne w niedziele, a w których bez problemu dostaniecie maseczki. W krytycznej sytuacji ekipa organizacyjna będzie posiadała zapas jednorazowych maseczek, które z uwagi na zapominalstwo będą kosztowały 3 pln. Pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Kapitanowie drużyn zostaną poinformowani o konieczności poinstruowania swoich zawodników jeszcze dodatkowo przed meczem.

Życzymy zdrowej rywalizacji !

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
1 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

2 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

3 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
3 0

4 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

5 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

6 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

7 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

8 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

9 LIGA

Kolejka 8

Statystyki kolejki