Wczytuję...

OBOSTRZENIA, ZASADY!

100% powagi - o to na samym wstępie chcemy Was poprosić. Poniższe punkty są WARUNKIEM KONIECZNYM do wzięcia udziału w meczach Ligi Fanów.

POLÓWKI LIGI FANÓW!

Stylowe koszulki LIGI FANÓW dostępne dla wszystkich uczestników i sympatyków naszych rozgrywek.

PROFIL NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

OBOSTRZENIA, ZASADY!
POLÓWKI LIGI FANÓW!
PROFIL NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LIGOWE!

10
Lip

W obecnych czasach wizerunek w sieci jest istną wizytówką organizacji, a także świadectwem jakości. W Lidze sezonowej występuje u nas ponad 90 zespołów, a liczba aktywnych zawodników to ponad 1600 osób! Potencjał na to, aby o Was i o Lidze Fanów zrobiło się jeszcze głośniej, jest zatem niesamowity. W przyszłe lata celujemy w aż 100 zespołów i jesteśmy pewni, że to nie jest wyłącznie marzenie. Potrzebujemy jednak waszej pomocy, wsparcia w udostępnianiu materiałów ligowych, bo Liga Fanów to przede wszystkim WY! A jak można nas wesprzeć dowiecie się w poniższym artykule.

UDOSTĘPNIAJ MATERIAŁY LIGOWE!

Zdecydowana większość z Was zapewne wie o istnieniu naszej strony internetowej, jak i fan-page'a na Facebook'u. Razem stworzyliśmy społeczność, z której jesteśmy dumni. Niemal 6500 osób śledzi na co dzień newsy z życia Ligi Fanów, którymi dzielimy się z Wami praktycznie co kilka godzin. I tak od lat. W przeciągu tygodnia pojawia się wiele artykułów, w których piszemy o tym co działo się w ostatni weekend na arenie Grenady czy Picassa. Wśród nich są przede wszystkim wywiady pomeczowe, które staramy się przeprowadzać profesjonalnie, ale także z odrobiną humoru. Pamiętajcie, że to Wy jesteście głównymi bohaterami tych publikacji i naszym skromnym zdaniem, jest to dobry moment, aby podzielić się ze znajomymi chwilą, w której oko kamery i mikrofon prowadzącego są skupione właśnie na Was.

Mamy też swój profil na Instagramie, który zamierzamy sukcesywnie rozwijać. Chcemy, aby lądowały tam najbardziej spektakularne ujęcia z meczów z Waszym udziałem, a przy okazji zamierzamy zorganizować kilka ciekawych konkursów na najciekawsze komentarze i nie tylko. Na pewno będzie mnóstwo zabawy i liczymy, że będziecie się przy tym świetnie bawić!

Być może nieco mniej oczywisty jest fakt, że istniejemy także na najpopularniejszym portalu z materiałami video, czyli YouTube. Nasz kanał w tej chwili subskrybuje ponad 450 osób, a zamieszczane materiały zyskują coraz większą popularność. My ze swojej strony staramy się, aby publikowane przez nas nagrania były coraz lepszej jakości, tak aby jeszcze bardziej przykuwały Waszą uwagę.

Naszej uwadze nie umyka również Wasza wysoka dyspozycja. Zawodnicy, którzy w obiektywnej ocenie byli najlepsi w danej kolejce, są nagradzani tytułem MVP, z czym wiążą się także nagrody rzeczowe. Swoje nazwisko możecie też zobaczyć w 6-tce kolejki. Uważamy, że znalezienie się w tak doborowym towarzystwie jest dobrym powodem, aby grafikę z wyróżnionym własnym nazwiskiem udostępnić na swoim profilu, czy też na fan-page'u swojego zespołu. Tutaj pole do popisu jest niemałe – w Lidze Fanów występuje prawie 90 zespołów, z czego ponad połowa posiada swój profil na portalu społecznościowym. Szczerze mówiąc zdarza nam się zastanawiać, czemu informacja o pojawieniu się własnego gracza wśród najlepszych piłkarzy kolejki nie jest triumfalnie obwieszczana na stronie klubu - a przecież jest się czym chwalić! Pamiętajcie, że to również reklama dla Ligi Fanów.

Jednym z naszych cotygodniowych cykli jest też artykuł zatytułowany Plusy i Minusy. Oczywiście, w sytuacjach, gdy macie gorszy dzień i ktoś z Was znajdzie się w sekcji dotyczącej niezbyt eleganckich zachowań – w 100% rozumiemy, jeśli wolelibyście to zachować dla siebie. Jednak przede wszystkim staramy się wyróżniać zachowania i postawy godne sportowców. Niektórzy z Waszych znajomych - czy nawet z rodziny - mogą nie wiedzieć, że poza domem, na boisku jesteście waleczni, zdeterminowani czy też skłonni do poświęceń. Wielokrotnie dawaliście przykład tego, że nawet w amatorskim futbolu jest miejsce na wielkie gesty i chcielibyśmy, abyście nie wstydzili się o tym mówić czy pisać.

Sporo merytorycznej zawartości wrzucamy przy okazji publikowania zapowiedzi. Często zawodnicy typują swoje wyniki na podstawie pozycji w tabeli danego zespołu, jednak po przeczytaniu paru słów o obu ekipach, gdzie można się dowiedzieć czasami o ciągnącej się latami rywalizacji między nimi, zmieniają zdanie. Bywa, że w sposób żartobliwy opisujemy nadchodzącą potyczkę, ale nie brakuje nam powagi, gdy dochodzi do pojedynków o wysoką stawkę. W tych artykułach możecie o sobie przeczytać przy okazji każdej kolejki, a tym samym zaciekawić Waszych znajomych i kibiców, którzy zachęceni zapowiedzią być może porzucą myśl o spędzeniu niedzielnego popołudnia przed telewizorem i przyjdą pokibicować na Grenady lub Picassa.

Po zakończeniu ligowej kolejki, możecie również poczytać o swoich boiskowych dokonaniach. Staramy się robić coraz bardziej spersonalizowane opisy, aby podkreślić, kto danego dnia dosłownie gryzł murawę, a komu ten dzień, wbrew oczekiwaniom, nie ułożył się najlepiej. Skąd wasi bliscy, jeżeli nie od Was samych mogą się dowiedzieć o tym co działo się na boisku? To pytanie rzecz jasna retoryczne, więc gorąco zachęcamy do dzielenia się takimi artykułami.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takie jak FanTyp, gdzie dajemy wam okazję zweryfikować swoją umiejętność typowania wyników spotkań. Naszym skromnym marzeniem jest, aby taką popularność uzyskiwały inne nasze materiały, które – i to podkreślamy – robimy przecież dla Was. To właśnie w Was jest ogromna siła i potencjał na to, abyśmy mogli tego dokonać. Zatem jeżeli widzicie, że Wasi koledzy pojawiają się jako MVP, w 6-tce kolejki, w wywiadzie, TurboFanie czy Team Challenge'u - niech świat się o tym dowie. Udostępniajcie, lajkujcie, oznaczajcie, a efekt przyjdzie. Chcemy, aby Liga Fanów bezustannie się rozwijała, planujemy inwestycje w wysokiej jakości sprzęt, aby Wasze mecze mogły być pamiątkami na wiele lat i to w jakości HD. Będziemy Was zachęcać do aktywności w sieci nie tylko słowami, ale także upominkami, a nawet nagrodami.

Ligowicze, wasza aktywność w sieci dotycząca gry w Lidze Fanów jest naprawdę czymś więcej niż tylko kliknięciem. Bardzo Wam za to dziękujemy i oczywiście prosimy o więcej. Bo Liga Fanów to przede wszystkim WY!

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
1 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

1 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
2 0

2 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

3 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
3 0

4 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
2 0

5 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

6 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

7 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
1 0

8 LIGA

Kolejka 8
Wybierz kolejkę:
0 0

9 LIGA

Kolejka 8

Statystyki kolejki