Wczytuję...

ROZDANIE NAGRÓD!

Znamy już termin i miejsce uroczystej gali zakończenie sezonu w Lidze Fanów. Liczymy że 28 czerwca o godzinie 19:00 w restauracji Sport Bar na Łazieńkowskiej 3 zjawicie się w szerokim gronie …

PUCHAR FANÓW ZGŁOSZENIA!

Amatorski Turniej Piłkarski już pod koniec czerwca! Sprawdź szczegóły, zbierz drużynę, zagraj i przed wakacjami wygraj Puchar Fanów!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

ROZDANIE NAGRÓD!
PUCHAR FANÓW ZGŁOSZENIA!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIEE
ZMIANY NA FACEBOOKU!

KONKURS Z Betdudes.com!

27
Mar

Betdudes.com, nasz nowy partner przygotował dla wszystkich uczestników Ligi Fanów specjalny konkurs z nagroda główną w wysokości 1000zł w gotówce. Na czym polega i od kiedy startuje dowiecie się z zamieszczonego artykułu.

KONKURS Z Betdudes.com!

Zabawa polega na drużynowym typowaniu wyników fazy finałowej Polskiej Ekstraklasy, więc zbierzcie jak najwięcej kumpli z drużyny bo tylko w ten sposób można wygrać nagrodę główną. W klasyfikacji drużynowej liczy się 5 osób z najlepszym wynikiem indywidualnym z danej drużyny. Po rejestracji poprzez specjalny, dedykowany link na stronie http://bit.ly/betdudesLF otrzymacie zaproszenie do rozgrywek gdzie z listy będziecie mogli wybrać swój Ligowy Team ( na liście będą wszystkie drużyny z Ligi Fanów ). Sam regulamin zabawy znajdziecie pod linkiem https://betdudes.com/regulamin/ligafanow Oprócz głównej rywalizacji drużynowej prowadzona będzie także klasyfikacja indywidualna, w której nagrodzone zostaną trzy pierwsze osoby. Nagroda główna 1000zł jest dla zwycięskiej drużyny, która zdobędzie największa ilość punktów. Wygraną gotówkę drużyna może przeznaczyć na kolejny sezon w Lidze Fanów i tym samym zapłacić niższe wpisowe.

I pamiętajcie, że na Betdudes.com możecie też organizować swoje rozgrywki, więc jeżeli planujecie zabawę w typowanie wyników w pracy, w domu lub w gronie znajomych to platforma Betdudes.com jest na to idealnym miejscem!

Konkurs startuje od 19 kwietnia wraz ze startem fazy finałowej Polskiej Ekstraklasy, ale już teraz pomyślcie o rejestracji i ściągnięciu do swojej drużyny jak najwięcej graczy. Nie muszą to być tylko zawodnicy grający w Lidze  Fanów, na wasze konto mogą grać również wasi znajomi, koledzy z podwórka czy pracy. Jeżeli macie jakieś pytanie z tym związane piszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
2 0

EKSTRAKLASA

Wybierz kolejkę:
0 1

I LIGA

Wybierz kolejkę:
2 0
Wybierz kolejkę:
2 1
Wybierz kolejkę:
1 0
Wybierz kolejkę:
2 2
Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki