Wczytuję...

BILETY - RUNDA FINAŁOWA

Przed nami ostatni, decydujący o tytule mistrza Polski etap ligowej rywalizacji. Jeśli posiadasz karnet sezonowy 2018/19 już dziś możesz zagwarantować sobie najniższą cenę na meczach Rundy Fi…

KONKURS Z BETDUDES-COM

Typuj mecze Polskiej Ekstraklasy i wygraj nagrodę główną 1000zł.Po szczegóły zabawy zapraszamy do artykułu.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

HARMONOGRAM PROSTE ZASADY!

Jak przygotowujemy Terminarz rozgrywek, co i kiedy trzeba nam dostarczyć, jakie mamy zasady? Zapraszamy do artykułu!

BILETY - RUNDA FINAŁOWA
KONKURS Z BETDUDES-COM
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
HARMONOGRAM PROSTE ZASADY!

KONKURS Z Betdudes.com!

27
Mar

Betdudes.com, nasz nowy partner przygotował dla wszystkich uczestników Ligi Fanów specjalny konkurs z nagroda główną w wysokości 1000zł w gotówce. Na czym polega i od kiedy startuje dowiecie się z zamieszczonego artykułu.

KONKURS Z Betdudes.com!

Zabawa polega na drużynowym typowaniu wyników fazy finałowej Polskiej Ekstraklasy, więc zbierzcie jak najwięcej kumpli z drużyny bo tylko w ten sposób można wygrać nagrodę główną. W klasyfikacji drużynowej liczy się 5 osób z najlepszym wynikiem indywidualnym z danej drużyny. Po rejestracji poprzez specjalny, dedykowany link na stronie http://bit.ly/betdudesLF otrzymacie zaproszenie do rozgrywek gdzie z listy będziecie mogli wybrać swój Ligowy Team ( na liście będą wszystkie drużyny z Ligi Fanów ). Sam regulamin zabawy znajdziecie pod linkiem https://betdudes.com/regulamin/ligafanow Oprócz głównej rywalizacji drużynowej prowadzona będzie także klasyfikacja indywidualna, w której nagrodzone zostaną trzy pierwsze osoby. Nagroda główna 1000zł jest dla zwycięskiej drużyny, która zdobędzie największa ilość punktów. Wygraną gotówkę drużyna może przeznaczyć na kolejny sezon w Lidze Fanów i tym samym zapłacić niższe wpisowe.

I pamiętajcie, że na Betdudes.com możecie też organizować swoje rozgrywki, więc jeżeli planujecie zabawę w typowanie wyników w pracy, w domu lub w gronie znajomych to platforma Betdudes.com jest na to idealnym miejscem!

Konkurs startuje od 19 kwietnia wraz ze startem fazy finałowej Polskiej Ekstraklasy, ale już teraz pomyślcie o rejestracji i ściągnięciu do swojej drużyny jak najwięcej graczy. Nie muszą to być tylko zawodnicy grający w Lidze  Fanów, na wasze konto mogą grać również wasi znajomi, koledzy z podwórka czy pracy. Jeżeli macie jakieś pytanie z tym związane piszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
4 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 13
Wybierz kolejkę:
3 0

I LIGA

Kolejka 13
Wybierz kolejkę:
0 0

II LIGA

Wybierz kolejkę:
4 0

III LIGA

Wybierz kolejkę:
5 0

IV LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

V LIGA

Wybierz kolejkę:
1 0

VI LIGA

Kolejka 1

Statystyki kolejki